Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatka198801

znowu moja bratowa

Polecane posty

Gość gość
Biedna ta bratowa.. :( tyle na głowie i jakoś sobie radzi. A musi znosić wscibska tesciową i " kochana" bratową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwotna dna moczanowa jest odziedziczonym zaburzeniem metabolizmu - organizm z niewiadomych przyczyn produkuje duże ilości kwasu moczowego i ma kłopot z jego wydalaniem; Wtórna dna moczanowa (to ok. 10 proc. przypadków) pojawia się w następstwie białaczki, napromieniowania, przewlekłej choroby nerek, nadmiernego objadania się lub źle przeprowadzonej kuracji odchudzającej czy głodówki, nadużywania alkoholu oraz przyjmowania niektórych leków odwadniających, a nawet witamin B1 i B12. Może także towarzyszyć cukrzycy typu II, zaburzeniom gospodarki lipidowej (czyli podwyższonemu stężeniu tłuszczów we krwi), nadciśnieniu tętniczemu, nadwadze i otyłości brzusznej. X Oj nie agatko, wysilek nie ma nic z tym wspólnego. Przykro mi ale nie mozesz zwalić winy na bratową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zwolenniczko konkubinatu da bratu, a niby dlaczego ma bratową obiadem częstować , niech sobie sama ugotuje , nogę ma zdrową, bratowa stroi ciągle fochy , ciągle coś mamie zarzuca więc mama jej obiadu by nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Psia matka" taka z twojej matki... A jaka matka taka corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyczyny dny moczanowej : za dużo mięsa i tłuszczu , za dużo alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawniej na dnę moczanową mówiono choroba królów,robi się od zbyt tłustego jedzenia. mój mąż bierze MILURIT juz cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko brakowało mi Ciebie na forum. Super, że już wrociłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, czemu Cie nie bylo Agatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu twojej bratowej wzielabym ciebie i twoja matke za fraki i paszol won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka wredna zazdrośnica!!! odczep się w końcu od tej bratowej! ty chyba masz problem ze sobą i nie możesz znieść że ma lepszego męża niż ty ,a może ty nikogo nie masz?Ty i twoja mamunia wredne wścibskie babska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszna ta twoja bratowa , leń i syfiara , biedny twój brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wielokrotnie pisałam niczego bratowej nie zazdroszczę. czego mam zazdrościć ? że pracuje na 1,5 etatu i że nie ma czasu dla dziecka , ma syf w domu i że gotować nie potrafi? A męża ma dobrego to fakt, mój brat i ugotuje i zakupy zrobi i w piecu napali złoty człowiek jest , a ona nawet raz obiadu mu nie chciała ugotować ehh szkoda gadać , a mój mąż też jest super odczepcie się od niego jest fajny przystojny mądry facet spokojny i oddany , dzieckiem się zająć potrafi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie dlaczego brat ma pomagać? skoro masz męża? no właśnie,masz problem ze sobą dziewczyno,ogarnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agatko jak można pisać o prywatnych rzeczach na forum ? a pozatym czy my się przypadkiem nie znamy ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×