Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katka77

Catering na wesele plenerowe pod Warszawą

Polecane posty

Gość Katka77

Kochani, mamy już z Narzeczonym miejsce na wesele - organizujemy je w jego ogrodzie. Brakuje nam jednak rzeczy najważniejszej - cateringu. Czy możecie polecić jakiś koniecznie sprawdzony z Warszawy lub okolic? To nie musi być nic eleganckiego i wykwintnego, byle smacznie i w przystępnej cenie ;) Najlepiej, żeby była to firma ze swoją obsługą i zastawą. Z góry dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany! Brzmi super :) zawsze chciałam sama mieć takie wesele pod namiotem :) niestety u nas w Polsce z ta pogoda bywa różnie… no ale wracając do pytania. Ja niedawno byłam na weselu gdzie catering był z belvedere catering http://www.cateringbydesign.pl/Wesele-Imprezy-Rodzinne i śmiało mogę polecić. Bardzo dobre jedzenie i ładnie podane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nadal potrzebujesz ale polecam catering www.lasuch.waw.pl z Legionowa. Do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, mają ciekawe pomysły i naprawdę smaczne potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja dobre usługi cateringowe w Warszawie znalazłam w http://www.cateringgroup.com.pl/ . Uważam, że jest to naprawdę dobre miejsce na zamówienie jedzenia na wszelkiego typu imprezy. Jeśli chcecie, to możecie przejrzeć również ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić bardzo dobrą restaurację przy ulicy Zwycięzców 4. Jest to nowa placówka www.sushiwesola.pl. Bardzo dobrze gotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nadal potrzebujesz, ale ja mogę polecić catering www.teleobiad.pl z Janek. Już nieraz od nich zamawiałam dania i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na swoje wesele to zamówiliśmy Panią do gotowania i wyszło taniej jak za catering . Jak by ktoś chciał zrobic tak jak my to polecam dobra masarnie z wędlinkami i wyrobami np na wiejski stół palce lizać www.czachorowskamasarnia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza mi się czasami zamówić jedzenie z dowozem z indyjskiej restauracji Ganesh – ganesh.pl. Sprawna dostawa już wliczona w cenę, także nie trzeba osobno jeszcze za transport płacić. Jedzenie szczelnie zapakowane, ciepłe, pachnące...lubię indyjskie smaki, zwłaszcza te pikantniejsze sosy mi odpowiadają. Myslę ze to fajny i oryginalny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś gustuję w takiej kuchni to czemu nie. U mnie na weselu był jeden stół z sushi. Tak się złożyło, że większość gości to sushi łakomczuchy. Ja tak się zajęłam, że zapomniałam zorganizować autokaru...Dobrze, że mój brat ma znajomego z tej firmy www.przewozy-autokarowe.net.pl i jakoś znalazł termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele w plenerze powinno być tymbardziej chronione przed niespodziewanymi sytuacjami i goścmi. Polecam rozejrzeć się za ofertą od http://hetmansecurity.pl , którzy są specjalistami w ochronie masowych eventów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie poszukać cateringu na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×