Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Kobiety mają to chyba we krwi :-) Faceci to proste mechanizmy, na tyle żeby sami rozumieli motywacje własnych działań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci z pozoru bardzo proste mechanizmy. Zakładając bliższe poznanie, mogą okazać się bardzo skomplikowani :) może to jest właśnie takie pociągające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety raczej się na to nie nabierają, mniej ryzykują a gdy są postawione przed wyborem "albo ryzykuje albo tracę nadzieję na zawsze" to wola stracić niż zaryzykować. Ale fakt, męskie motywację itd są skomplikowane często :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej myślę, że jednak jestem wyjątkowa :P ja wolę zaryzykować :) Skomplikowane pewnego Pana bardzo mnie kręci i jak dla mnie może być jeszcze bardziej skomplikowany a ja i tak znajdę instrukcję do jego obsługi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci też próbują wykorzystywać to że mogą się podobać i jeśli mają dodatkowo niezłe gadane to chyba raczej przechodzi. Chociaż może ta bajera w przypadku facetów jest istotniejsza... Zimny ale nie odpuszczaj ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiego typu to jest skomplikowanie? Ja np sam siebie czasem nie rozumiem, to chyba nie świadczy o mnie dobrze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej nie rozumiem sama siebie, więc chyba nie jesteś ze swoim problemem odosobniony :P To jest facet skomplikowany w swojej wyjątkowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wytłumaczenie w stylu "udam że tłumacze a tak na prawdę dalej będzie to niejasne" :-D ale spoko, nie naciskam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, napisalabym, ale wtedy prawda wyjdzie na jaw :P Po prostu jest to facet, którego codziennie się uczę. Jest zupełnie inny niż wszyscy, których znam lub znałam. Nawet komplement w jego wykonaniu czasem wymaga głębokiego zastanowienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow want;) ale masz rację...nie zdradzaj bo jeszcze ktoś zapragnie Go dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo Wandzia tera ma nowego wirtualnego faceta z kafeterii :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie odbieraj tak tego :) tu po prostu nie warto pisać zbyt wiele. A prawie dobrze, bo czasem ten mój skomplikowany facet jest daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandzia uroda nie grzeszy, za to grzeszy z kim popadnie :D Ten facet musi byc naprawde wyjatkowy (wyjatkowo glupi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, tutaj każdy przypomni Ci każdy Twój poprzedni ruch, widzę że nawet ja jestem popularny, niesamowite :-) Więc lepiej zachowaj to dla siebie żeby nie dać trolom przyjemności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×