Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

W sumie to ja mogłabym dużo tu napisać o kimś, ale ten ktoś sam może się zareklamować :P ale chyba ostatnio unika tego miejsca :P ciekawe czemu?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem:) ja uciekam ale za chwilę...prezentowo mikołajowo już prawie się zaopatrzyłam i mam nadzieję że dzisiaj już dopnę to chociaż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za chwilę uciekam, bo goście się wbijaja :) jutro jeszcze prezenty zapakuje i gotowe :) Ciekawe czy ja dostanę jakiś prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz? Nawet jak zasypią nas...to i tak nie będzie wśród nich tego upragnionego:P kur...de no ja może na gwiazdkę pod choinkę:D do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...jak Ty mnie świetnie rozumiesz :P może mój jednak się zmobilizuje i jakimś cudem pojawi się nieco spóźniony :P Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na sekundę i kotkooo napiszę tylko taaak :) więcej nie mogę, bo potem dostanę zrypke :P Sarpenstein nie o to chodzi :P ten ktoś nie lubi się dzielić, a często ma wrażenie, że musi to robić :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ale ty want jestes pod "pantoflem" :) gdyby ktorys z kocurow kiedykolwiek robilby mi wymowki z takiego powodu, to najpierw rozesmialabym mu sie w twarz a pozniej drzwi wskazala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc gdy tak patrzy sie na trzezwo :) to chyba pic na fotomontaz, bo jeszcze nie spotkalam hiszpana o takich pieknie spranych, blekitnych oczetach i taki blondyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saperstein25
Hej, jak dzien? U mnie udało się całkiem gładko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie, z wyglądem fajnego niestety nic ale była super miła, o dziwo :) I o niej want wybacz, ale nie powiem w superlatywach akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pójsciu do WC, kolacji i prysznicu też poinformujesz całe forume? Może zrobisz z tego transmisję? Masz 30 lat , poziom intelektu złamanej nogi od stołu. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stein, bo siedzisz na forum caly dzien, rozmawiasz z tymi samymi osobami i wieczorem sie pytasz jak minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie lubię mieć przełożonych :) Na forum nie ma co się przechwalać i opowiadać, zaraz się zleci banda kpiarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedząc na forum "cały dzień" sporo rzeczy w międzyczasie robiłem więc chyba mogę zapytać jak minął? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba możesz :P Ja też nie lubię mieć przełożonych, ale pocieszam się myślą, że role mogą się kiedyś odwrócić :) Masz rację, na forum się nie chwalimy, bądźmy nołlajfami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×