Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry wózek?

Polecane posty

Gość gość

Jakie są wasze opinie o wózku dziecięcym 3w 1 KinderKraft trend ( wystepuje w dwóch opcjach kolorystycznych nieniesko zielone kropki lub kropki różowo fioletowe. Polecacie ten wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak o ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wózek Anex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Anex. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Anex Cross. Malutki elegancji zwrotny. Bardzo ładnie wykonany z dobrych materialów. To dość nowy wozek dla odważnych mamusiek ;-) Eco skóra jakościowo super. Kosz również jest wykonany z eco skóry . I zamiast torby to fajny plecak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinderkraft można jakieś wózki w Tesco kupić. Z tego co wiem to chińszczyzna. Ja myślałam nad Adamexem ale jak poczytałam to mała spacerówka. W końcu wybrałam polskiego Anexa . Jest super i bardzo mi się spodobał. Przede wszystkim ma fajną amortyzację na nasze dziurawe drogi i długą spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewnko kinderkraft nie należy do dobrych wózków. Tania wersja i niestety jakośc gorsza. Widze ze teraz na rynek wszedł modny Anex Sport. Po tych wszystkich opisach ( opinie mam , tatusiów, reklamy itp. ) sama go kupiłam. Wozek prezentuje sie ładnie i solidnie. Mamy w kolorze rudym ponieważ kolor uniwersalny a my nie znaliśmy płci dziecka. Urodziła sie córcia i jest dla niej idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam zawrót głowy co do wózka. Kierowałam się opiniami i kupiłam Anexa Sporta. Niektóre opinie były negatywne ale ja używam już 8 miesiąc i poza smarowaniem nie robiłam nic. Jeździ się super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam wózka w jednym kolorze ale nasze polskie wózki w 99 % takich nie mają. zawsze połączenie min dwóch kolorów. Wkońcu na rynek wszedł model Anex Cross. http://anexbaby.com/pl/cross Najpiękniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas dobry okazał sie Anes Sport. Lekki z dobrą amortyzacją łatwo sie prowadzi. Duza gondolana dobrze zabudowana z.materacykiem kokosowym. Spacerówka długa z regulacja oparcia i podnóżka. Po złożeniu stelaż ma uchwyt do jego przenoszenia i zapięcie blokujące aby sie nie rozkładał. Duzy kosz na zakupy i torba w komplecie. Modna kolorystyka i design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam Anexa bo miał dobre opinie w necie i bardzo mi się podobał. Mam go pół roku i jeździ bez zarzutu. Dla mnie to jest właśnie dobry wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki co ma 4 kółka i dobry hamulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery koła z czego dwa przwdnie skrętne z możliwością zablokowania. Hamulec lekko działa i co ważne nie niszczy obuwia. Rama dobrze amortyzowana aluminiowa. Duża gondola i fajna modna spacerówka. Anex Sport to własnie wózek który ma wszystko co potrzebuje dobry wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam Anexa Cross. Dla mnie jeden z ładniejszych wózeczków posiadający super kolorki i wykonanie. Warto go obejrzeć bo w realu wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllunia
rozważ jeszcze czy chcesz kupować wózek 3w1, moja siostra taki kupowała, a teraz młody ma już 1,5 roku a i tak trzeba było kupić nowy bo z tamtego wyrósł, teraz zamawiała większy na more4kids z darmowym odbiorem w sferisie i widać dużą różnicę w wielkości i przede wszystkim głębokości spacerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Anex Sporta 3w1 i sobie bardzo chwalimy. Wózek lekki i bardzo solidny. Przyzwoita cena. Duza gondola z materacem kokosowym. Wygodna spacerówka z wkładkà dla młodszego dziecka. Okrywy na nogi do gondoli i spacerówki . W komplecie folia i moskitiera. Pojemny kosz na zakupy i torba. Ogólna ocena 10p. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry , mały , zgrabny , lekki , zwrotny , mały po złożeniu , duža gondola , wygodna spacerówka.... polecam Anex Cross. To polski wózek solidnej i uczciwej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne z lepszych wózków, które fajnie się sprzedają i posiadają atrakcyjny design oraz bardzo dobre warunki jezdne to Anexy. Są dwa modele do wyboru Sport i Cross. Ja akurat posiadam Sporta, naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaMa
Zastanawiam się nad zakupem tego https://www.sferis.pl/baby-jogger-wozek-glebo ko-spacerowy-city-mini-4w-sand-745146104570-p476693 co myślicie ? Mam go i jest świetny, tzn miałam wózek bebetto silvia, głęboki+spacerówka o ile gondola była świetna bo duża tak spacerówka to dramat, wydaje mi się, ze problem był w tym, że była ona zbyt płytka więc mój roczny syna wyglądał w niej śmiesznie gdzie moim zdaniem spacerówka powinna być przystosowana do takich maluchów a nie, że wyglądał w niej jak wyrośnięte dziecko w wózku :) Komfort jazdy w baby Jogger może nie jest taki jak w silvi ale raczej liczyłam się z tym, jednak koła są dużo mniejsze ale i tak uważam ten wózek za bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny komfort jazdy przy niewielkiej wadze ma Anex Cross. Wybrałem go po długich poszukiwaniach właśnie ze względu na niedużą wagę a fajne warunki jezdne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też Anexik sprawdza się super, tyle, że mamy sporta. Bardzo fajny i kompaktowy wózeczek. Polecam wybrednym mamom tak jak moja żona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt , ja też polecam Anexa , u nas sprawdza się super. Mieszkamy na wsi i szukaliśmy wózka terenowego. Naprawdę prowadzi się go bardzo dobrze a przede wszystkim jest wygodny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

U nas świetnie sprawdza się anex cross. Bardzo wygodny i solidny, lekko się prowadzi, jest poręczny i skrętny a dodatkowo ładnie się prezentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Ja właśnie rozglądam sie za jakimś fajnym, wygodnym i zgrabnym wózeczkiem;) Testowałam już kilka opcji ale jak na razie najbardziej przypadł mi do gustu anex sport i chyba na niego się zdecyduję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaologaala

Jak chcesz dobry wózek to polecam anex, ja doceniłam go jak pożyczyłam swojej siostrze i musiałam wziąć od sąsiadki w nagłym przypadku wózek. Mój anex lekko się prowadził, był zwinny i bezpieczny, a ten który jednorazowo pożyczyłam zdecudowanie nie spełnił moich oczekiwań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja wlasnie po opiniach kupiłam anex i nie załuję, wózek na prawdę porządny i dobrze wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaja

jeeeeezu ja własnie przez te kupione komentarze nigdy nie kupie anexa chocby sie walilo palilo porażka jakaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×