Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowana dymem

REJESTRATOR DYMU PYTANIE

Polecane posty

Gość zdenerwowana dymem

Witam,czy ktos uzywał rejestratora/detektora/czujnika/wykrywacza ( tak sa 4 nazwy na to samo urzadzenie) dymu papierosowego? chcę taki wykrywacz zakupic i zamontowac gdyż mam lokatorta (wynajmuje 1 pokoj w moim mieszkaniu) ogólnie jest w porzadku tylko z tym niestety minusem ze po kryjomu pali,oczywiscie zaprzecza w zywe oczy jak mu pare razy zwrociłąm uwage. mieszkam z dziecmi,dzieci nie sa winne tego zeby wdychac ta trucizne, moj pokoj jest z drugiej czesi domu, w zasadzie ja z tym lokatorem "mieszkamy" dosc daleko od siebie ale jak on zapali,oczywiscie przy otwartym oknie i zamknietych drzwiach to tak jedzie ze mozna się porzygać. wiem,zaraz napiszecie to wywal go ale szczerze-ogólnie on jest w porzadku,pracuje i się uczy,malo jest w domu,poza tą sprawa mi pasuje całkowicie a juz mialam roznych lokatorów,czasem anwet agresywych albo namolnych weic nie chcę znowu od nowa poszukiwac i się użerac, zwlaszcza w srodku roku akademickiego. tak weic wymysliłam,ze zakupie takie cos i zamontuję blisko jego pokoju i jak tylko zapali to wlaczy się taki alarm ze on spadnie z krzesla i zobaczymy jak wtedy bedzie zaprzeczał swięcie zaprzecza ze on nie pali!! jego mina bezcenna ale do rzeczy- czy ktos moze polecic mi takie urzadzenie? bo jest tego na rynku troche i ciut ciut i teraz moze macie jakies sprawdzone? z góry dzieki i proszecos odpowiedziec bo to nie prowo,czekamn n jakies rady,proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana dymem
acha i dodam,ze i tak mis ię to przyda w przyszłsoci wiec nie nie chce kupic specjalnie dla niegop bo czy przyjda do mnie jacys goscie i beda chcieli zapalic to powiem ze to niemozliwe,no wiecie jak to jest ze znajomymi, poza tym jak mu zawyje pare razy porzadnie to juz mu się odechce palic ( acha oczywiscie moze palic ale na dworze ale mu się nie chce wywlekac z wyra),weic to tez bedzie tak odstraszacz,gdyby chciał jeszcze kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana dymem
halo czy ktos tu jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana dymem
Ponawiam pytanie ale widze ze chyba nic z ztego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×