Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olcia955

Nagie sytuacje

Polecane posty

Gość Olcia955

Mieliscie kiedys sytuacje ze ktos was widzial lub wy widzieliscie kogos nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin
Ja wielokrotnie widziałem kogoś nago, ale mnie chyba tylko raz ktoś widział i ta druga sytuacja była o wiele bardziej kręcąca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty masz Olcia z tą nagością, że tak po forum skaczesz z pytaniami?Ktoś cię podgląda czy ty kogoś? Fioła dostałaś czy kompleksy masz?Czy cipka cię swędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziemy do ginekologa czy porodu widzi nas sztab obcych ludzi i jakoś nikomu nie przeszkadza nagość ! Ja to chociaż zawsze mam przy każdym badaniu cipki u ginekologa męża był przy porodach. A gdy jest u ginekologa przy mnie mąż podczas badań nigdy nie wlazi osoba z rejestracji a gdy inne są same badane bez partnera często wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość676
Naturalnie i to wiele razy. ja np chodzę regularnie do sauny. Gdzie obowiązuje strefa nagości w jakuzzi basenie czy łaźni parowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won ginekologiczny fetyszystko bo zadam sobie trochę trudu , namierzę, dorwę i ryj pryszczaty ci obiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.27 dlaczego ty rozkazujesz innym? Opisała dziewczyna swoją opinię. Sądzę ,że ma do tego prawo to dlaczego negujesz, czyżbyś miał skrzywioną psychike jako ginekolog i cos tobie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda w kubeł fetyszysto! Przerób się na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przebieralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasti

Ojca kolezanki widzialam nago. Zostalam kiedys na noc u kolezanki. W nocy poszlam do kuchni czegos sie napic, a tu jej ojciec w tym samym celu calkiem goly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Na klatce schodowej razem z koleżanką przy grzejniku spodnie majtki opuszczone i uprawialismy seks było też czasami w kepingu domkubna działce lub na łące lubię takie sytuacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
56 minut temu, Gość nasti napisał:

Ojca kolezanki widzialam nago. Zostalam kiedys na noc u kolezanki. W nocy poszlam do kuchni czegos sie napic, a tu jej ojciec w tym samym celu calkiem goly.

Bylas tez nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasti
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Bylas tez nago?

Nie sypiam u obcych nago. Bylam w BH i stringach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa
Dnia 13.12.2019 o 05:08, Gość nasti napisał:

Ojca kolezanki widzialam nago. Zostalam kiedys na noc u kolezanki. W nocy poszlam do kuchni czegos sie napic, a tu jej ojciec w tym samym celu calkiem goly.

Jakiego mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość ciekawa napisał:

Jakiego mial?

Jak roczny wiśta wio! 😄  To żart. W czasie iluś tam letniej pracy,  w sumie w łaźni widziałem ok 1000 gołych facetów, mało tego plecy sobie myliśmy nawzajem. Nigdy się jednak nie schyliłem po mydło jak mi upadło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×