Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś miesiąca miałam objawy że jestem w ciąży. Zrobiłam test - jeden 2 tygodnie po stosunku, natomiast drugi miesiąc po, 5 dni po spoznionym okresie. Wyszły negatywne. Mimo wszystko bardzo bolał mnie brzuch, podbrzusze i z boku czasami kuło... Niby spoko - objawa miesiączki ale nigdy w zyciu nie miałam czegoś takiego, zawsze jak bolał mnie brzuch to od razu miałam okres. Kilka dni mnie pobolał i dostałam okresu, jeżeli tak to można nazwać, bo przez pierwszy dzień leciała mi krew, a przez kolejne jakby krew ale z zabarwieniem brązowym. Uspokajali mnie, że w związku z tym, że okres mi sie spoznił tydzień to może ta krew była zakrzepnięta czy coś... Dzisiaj mi się skończył, a mimo wszystko bolą mnie piersi. Nie wiem o co chodzi, czy ja sobie wmawiam, źe coś jest nie tak czy rzeczywiście.. Miał ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinko ile masz lat? zapytaj mamusię a nie na kafe,albo idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś niejasno objawy masz od kilku dni czy od miesiąca ? skoro od miesiąca już dawno powinnaś być u lekarza możesz mieć zaburzenia hormonalne które trzeba leczyć, torbiele, zapalenie jajników itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×