Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedział mi , że jestem nikim ...

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż powiedział mi dziś , że nie osiągnełam nic w życiu i nic nie mam . Siedzę i płaczę , a on wypił kilka piw i śpi . Jest mi bardzo przykro , nie wiem co mam robić . Pomogłam mu bardzo dużo ale on tego nie docenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to widze ze zlego meza sobie wybralas, rozwod? czy juz za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc a co mu pomoglas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopoty
Zawsze mu pomagałam ; kłopoty w pracy , kryłam go przed innymi gdy stracił prawo jazdy za prowadzenie po alkoholu , miałam go dość i znalazłam mu pracę w GB aby odpocząść od niego , załatwiłam wszystkie socjale w GB żeby było lżej . Gdy wrócił do kraju napisałam mu Biznes plan na rozwój firmy i pomogłam zdobyć klientów . Dziś on mnie wygania z mojego domu , pomijając to , że jeszcze mi ubliża i nazywa mnie zerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niszczysz sobie zycie z nim , ja bym go zostawila. bardzo mi ciebie szkoda. Ja mam najwspanialszego meza na swiecie i nie wyobrazam sobie , aby on sie tak do mniiie odzywal , pikl , palil , czy nie dbal o kase i byt. Zaslugujesz na kogos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopoty
Czuję się fatalnie i boli mnie głowa . On jeszcze śpi .Raczej nie będzie pamiętać co mi wczoraj powiedział . Łzy płyną mi po policzkach i zastanawiam się co mu powiedzieć jak się obudzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łzy płyną mi po policzkach i zastanawiam się co mu powiedzieć jak się obudzi . xxx To samo co on tobie, ze jest zerem i ma wypierniczać z twojego domu. Przestań płakać, bo nie ma za czym. Wytrzyj łzy, wpadnij w szał i wywal jego szmaty przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłopoty
Nie rozmawiam z nim , muszę się uspokoić i przemyśleć wszystko . Nie pozwolę mu się tak traktować . Wiem , że muszę być silna i dbać o siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz, co chciałaś mieć. Całe życie tolerowałaś, że bydlak robił, co chciał, to toleruj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne te baby
baby są bardzo głupie, tu przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×