Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Amimi
Blondyneczko,to calkiem rozsadne,ze kazali Ci zrobic badania. Ja crp mialam podniesione przy bolu gardla,takze uwazaj na siebie. A tak poza tym Ty na pewno dostalas okres? Bo cos tak dziwnie,ze tydzien wczesniej. Moze to cos innego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi jak mi wyjdzie crp podwyższone to mi nie zrobią droznosci? A co do @ to jest strasznie dziwna. Jest żywa krew ale jest jej mniej niż skąpo . Wkładka moglaby wystarczyć więc narazie czekam. Może się rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,nie mam pojecia. Ja nie robilam zadnych badan z krwi. Tylko cytologia i te bakterie. Ale ja je doleczylam. A jestes pewna ze to okres? A moze implantacja? Tym bardziej,ze pewnie to by byl ten czas :-) Xxx Blanula,co u Ciebie slychac? Jak sie sprawy maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka dziwna ta twoja @ moze to tylko plamienie jak dzis sytuacja? zdarzyło ci sie juz kiedys tak szybko dostac @? Zawsze zastanawialam sie czym różni się badanie OB od CRP i do tej pory nie bardzo wiem Jedno i drugie ma powiedzieć czy jest stan zapalny w organizmie. Trzeba wierzyc ze nie masz zadnego stanu zapalnego i crp wyjdzie ok. a kiedy idziesz na badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nadal krwawie i chyba troszkę mocniej. To na bank nie jest implantacja bo to nawet nie możliwe żeby tak krwawic przy implantacji. A też na rok zdarza mi się wcześniej okres i również raz na rok zdarza mi się bardzo lekki okres tak jak ten. Byc moze w tych cyklach nie ma owulacji i stad taka @. Więc czekam co będzie dalej. a termin droznosci mam na 22 albo 24 września - mają do mnie dzwonic jeszcze, a te badania mam zrobić przed dzien -dwa przed droznoscia Aga a jak u Ciebie? Kiedy testujesz? Amimi jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesooo jak tak was czytyamy to sie ciesze ze nie chce miec dzieci bo ciagle tylko kase na doktorkow wydajecie a oni se chate odstawiaja na full wypas z tych waszych pieniedzy a wy z tego kurka wodna ciagle nic nie macie masakra ile kasy wydajecie na ich zachcianki ogrody z firmy trawa z rolki rekuperacje rolety automatycznie podnoszone hehehe ja piedziele ze wy sie dajecie tak w to robic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Blodyneczka w takim razie 22 to juz za tydzien szybko minie powodzenia! a ja mam dopiero 20 dc ale nie powiem ze mam wieksza nadzieje ze moze cos zaskoczy po tym badaniu. Ale boje sie rozczarowania. Narazie sie nic nie dzieje troche czuje jajniki ale jest ok. Jesli zdycyduje sie na test przed okresem to i tak musze czekac do co najmniej 25dc. Moj maz ma urodziny 26 wiec miałby piękny prezent. Ale to chyba zbyt piękne zebybylo prawdziwe. xxx Gosciu ja widze ze ci sie nudzi to ze ty nie chcesz dzieci to nie znaczy ze innym nie zalezy. Czasem trzeba wydac pieniądze zeby je mieć. Niestety mamy klopoty zdrowotne. A osoby ktore nie chca badz nie zmagaja sie z takim problemem nigdy nie zrozumia jak to jest zrobic wszystko by w koncu miec przy sobie upragnione dziecko.Dla mnie sensem zycia jest rodzina mam na mysli pełna rodzinę nie tylko dwojga doroslych ludzi. Wiec jeśli zamierzasz dalej obrażać tu nas to sie wycofaj bo nic nie osiągniesz lepiej zajmij sie swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie przejmuj się takimi gośćmi. Fajnie jest oceniać jak problem go nie dotyczy, chociaż może się okazać ze jak jednak się zdecyduje Szanowny gość na posiadanie dzieci to może się okazać to nie takie proste i wtedy zrozumie to o czym mówimy teraz.... Aga nie dziwię Ci się ze masz wieksze nadzieje po droznosci. Do mnie właśnie dzwonili i termin mam na 24września na 8:30 :-) mają jeszcze potwierdzać w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel D
Agnieszka - BEZ PRZESADY gość nikogo nie obraził! Po prostu ma w tym trochę prawdy, że idzie dużo pieniążków w błoto, ciągle nic :(. A obok mnie mieszka jakaś doktorka, ani dzień dobry nie mówi nikomu tylko widać jak ma to i tamto. Po co? W imię jakiej religii usługi są tak drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Mel D- nie rozumiem,dlaczego ludzie wyliczaja innym pieniadze i zagladaja w portfel. Kazdy z nas ma prawo wyboru zawodu,w jakim pracuje. Nie od dzisiaj wiadomo,ze praca lekarza przynosi dobre pieniadze,ale wymaga tez wiedzy i poswiecenia. Jezeli ktos ma problem z tym,ze lekarz zarabia za duzo,to niech idzie na medycyne i tez bedzie zarabiac. Najprosciej jednak jest krytykowac,a samemu biernie czekac,bo moze spadnie deszcz pieniedzy. Xxx Aga nie przejmuj sie. Jezeli my chcemy wydawac na lekarza,to sa to nasze pieniadze,na ktore pracujemy. A jezeli ktos ma z tym problem,to jego sprawa. Xxx Blondyneczko swietna wiadomosc :-) 24 juz niedlugo i bedzie po wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi nie przejmuje się ale troche denerwuje mnie taka gatka. Mel D dla mnie to nie jest wydawanie kasy w błoto robimy wszystko aby znaleźć przyczynę niepowodzeń a cel mamy tylko jeden nawet jak ktos chce na nas zarobic moge sie poswiecic byle doczekac sie swojego upragnionego dziecka i nie wazne ile bedzie mnie to kosztować. Blodyneczka super to czekamy z tobą bedzie ok da sie to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko .... Ale żal ich scisnal . Jak Wam tak szkoda ze lekarze tyle zarabiają to marsz do szkoły i zostańcie lekarzami i Wy będziecie mieć kupę kasy ;-) powodzenia :-) Aga ja mam ze z nieczuleniem więc nie będę nic czula. Babeczka mi powiedziała że jakby te badania wyszły kiepsko to trzeba będzie przełożyć drożność. Amimi no jeszcze troszke;-) ale powiedz jak Ty się czujesz? Nadal jesteś w szpitalu? Czy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,dalej lerze. I chyba tak spedze moje pierwsze tygodnie. Nie moge za wiele chodzic. Brzuch pobolewa ciagle. Boje sie strasznie o to,co moze sie stac. A Ty kiedy tobisz te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga prawdopodobnie tak. Mówiła mi przez telefon babeczka ze na chwilę usne. Nigdy nie byłam u sypiana i dlatego się boję Amimi badania zrobię w czwartek rano i tego samego dnia będę miała wyniki. A Ty Kochana się nie martw. Wszystko będzie dobrze zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alixicja
a tam wyrzeczenia wszystkim lekarzom rodzice pomagaja na studiach nawet pracowac nie musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, mam taki problem. Chciałabym wspomóc się waszym doświadczeniem. Jestem w 29dc .staramy się o dziecko 2 cykl, kochaliśmy się w dni płodne także ok. Po owulacji byłam zmęczona i senna czasem czułam "ściąganie" na dole brzucha. Według kalendarza implementacja powinna być w ostatnią sobotę (wtedy bolał mnie brzuch i krzyż na dole tak jak na okres ale to trochę za szybko). Cykle mam TK 25-28 dni. Okres powinnam dostać dziś lub 18 września. Problem jest taki że od niedzieli (czyli niby dzień po implementacji) dostałam brązowego plamienia które trwa już 5 dzieńsmutas.gif nie jest ani mocniejsze ani słabsze, czasem pobolewa mnie brzuch ale praktycznie bez bólu) no i to mnie martwi bo już żeś wirowania totalniesmutas.gif czy to jest okres? Czy to znaczy że zarodek się nie zagnieżdżane i dostane normalny okres? Czy to zaburzenia hormonalne? Zaburzenia z plamienie miałam kiedyś 3 lata temu ale gin mnie wyleczył i okres był od 3 lat normalnie co miesiąc. Proszę o szczere radysmutas.gif mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu zrób test bo możesz być w ciąży a braazowe plamienie może oznaczać ze progesteron jest za niski i potrzebujesz leku . Zazwyczaj brązowe plamienie przed @ oznacza spadek progesteron który wywołuje okres ale skoro.masz to od 5 dni to może oznaczać ze jest on za niski - przez co ciąża może się nie utrzymać . Testuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka w sumie dziwne ze pod narkoza bo da sie to przeżyć tylko na przeciwbólowych. Ale w takim wypadku nic nie bedziesz czula. Ja tez nigdy nie bylam usypiana ale mowia ze to nie takie straszne... Gosciu zrob koniecznie test jak nedzie negatywny poczekaj jeszcze troche i do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,bedziesz moec narkoze czy znieczulenie ogolne? Ja po znieczuleniu tez spalam troche,ale moze to zmeczenie lub stres. Xxx Aga jak sytuacja u Ciebie? Kiedy termin? Jakies objawy? Xxx Blanula,Kamyczku,co u Was? Xxx Doris,Moniq a jak wasze samopoczucie? Atomka,co u Ciebie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina25lat111122222
Witam może wy kobitki mi podpowiecie co myśleć w tym cyklu strasznie owulacja mi się przesunęła bo zawsze mam tak kolo 16-17 dc cykle mam 31 dniowe Juz myślałam że ten cykl jest spisany na straty i 20 dc to było 02.09.2016 pojawił mi się śluz płodny a 22 dc 04.09.2016 miała owalu robiłam testy 28 dnia cyklu 09.09.2016 6 dni po owulacji pojawiło się u mnie brązowe plamienie kilka plamek na majtkach i wieczorem miałam klucia w prawym jajniku i klucia są do teraz raz w prawym raz w lewym Dziś robiłam test z porannego moczu wynik negatywny czy to jeszcze za wcześnie??? Ostatni okres miałam 14 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a no dziwe bo to chyba się rzadko zdarza . Amimi nie mam pojęcia ktora będzie opcja . Ona mówiła o znieczuleniu i ze na chwilę usne i tyle. Ja kompletnie się na tym nie znam bo jedyne znieczulenie jakie miałam to przy leczeniu zęba. Karolina teoretycznie test już powinien coś pokazać ale skoro jeszcze nie ma @ to odczekaj dwa dni i powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
Cześć dziewczyny.Od jakiegoś czasu obserwuje Wasz wątek i teraz postanowiłam napisać. Zakładałam kilka postów ale odzew znikomy. Może u Was znajdę zrozumienie . Jestem 10 miesięcy po drugiej cc. Okres wrócił już w marcu. Cykle jednak.byly nieregularne. Najdłuższy 36 najkrótszy 28 dni. Ostatnie dwa jednak trwały 28 i 29 dni. I teraz moje pytanie do Was czy jeśli z mężem kochalismy się na przełomie 10 i 11 dc to jaka jest możliwość i prawdopodobieństwo ciąży gdyby np owulacji była w okolicach 14/15 dc? 14 dc miałam ból brzucha od rana a wieczorem na wkladce taka plamke lepkiego przezroczystego śluzu podbarwionego na brązowo. Od 18 dc miałam taki wodnisty sluz który przeszedł w biały mleczny. A oprócz tego od pon czyli od 19 dc łapie mnie senność w ciągu dnia. Pobolewa brzuch. Rozregulowal mi się żołądek. W piatek kiedy byłam u kosmetyczki na paznokciach niesamowicie bolały/ piękly mnie paznokcie w trakcie utwardzania żelu a już dawno dawno tego bólu nie czułam. Dziewczyna nawet zapytała czy może jestem zaraz przed okresem lub w trakcie bo czasem tak się dzieje. Ale do okresu prawie tydzień. Dziś również boli mnie podbrzusze jakbym conajmniej lada moment miała dostać okresu. Czasem zakuja jajniki. Do tego żołądek i jelita mordują. Temperatura w pochwie 37,8. Czasem trochę ciągną mnie pachwiny. Najbardziej przy gwałtownych *****ch. Już sama od tego glupieje i mam wrażenie że ciąża raczej w grę nie wchodzi, że może to tylko moje wyobrażenie. Doradzcie. Teoretycznie okres powinnam dostać w najbliższy czwartek /piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Amimi u mnie ok, synek rośnie i jest coraz bardziej absorbujący. Niedługo skończy 2 miesiące. A jak Ty się czujesz? Masz jakieś objawy, które Ci dokuczają, jak na wieść o ciąży zareagowali najbliżsi? Mówiliście już komuś? Zaglądam tu do Was i trzymam kciuki. Ale nie znam się na tych różnych badaniach więc się nie odzywam. Mam nadzieję że przyniosą one wspaniały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona te objawy które wskazuje mogą wskazywać na ciążę ale równie dobrze mogą to być objawy przed @. Musisz uzbroić się w cierpliwość, wiem wiem ciężko, i poczekać do dnia @, jak nie będzie zrobić test. A staracie się o dzidziusia? Daj znać jak już będziesz wiedziała co oznaczały te objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
Myśleliśmy o trzecim dzieciatku żeby była mała różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Amimi, u mnie wszystko w porządku póki co. W czwartek miałam połówkowe, wygląda na to, że Miłek jest zdrowym chłopczykiem a tak na co dzień to jestem już odrobinę spokojniejsza ponieważ regularnie i często czuję jak się rusza. Korzystając z tego że lekarz nam pozwolił w środę lecimy z mężem na kilka dni do Rzymu - trzeba korzystać póki można :). A jak Ty się czujesz? wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×