Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość gość
niee to nie ovu bo czuje powiedzmy"wilgoć" ale śluz jest biały i nie jest lepki. Dziś jest 23 dc. Przez 2 dni po stosunku miałam półprzejrzysty gęsty ciągnący się śluz, od 2 dni tylko tak wilgotno, i dziś doszły wrażliwe sutki i te podbrzusze ale takie delikatne :). Nie wiem czy tak szybko mogą wystąpić takie objawy. Czy to po prostu objawy na okres... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta12
Hej dziewczyny. Czytam wasze wpisy juz od jakiegos czasu. Sama od pol roku staram sie o dzidziusia, no i chyba w tym miesiacu sie udalo. Tydzien temu w poniedzialek mialam plamienie implantacyjne, na drugi dzien zobaczylam slaba druga kreske, a w srode pojawila sie gruba krecha. Dzis 29dc i na szczescie @ brak. G86 mam dokladnie tak jak ty, jednego dnia mega apetyt a nastepnego brak, raz mocno bola mnie piersi a innym razem prawie ich nie czuje. W srode wizyta u lekarza. Pozdrawiam wszystkie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z tym śluzem to nie taka prosta sprawa, mój ginekolog mówi, że określanie owulacji po śluzie jest jak wróżenie z fusów - na potwierdzenie mam mój przypadek, owulacja (potwierdzona monitoringiem) była w momencie w którym nie miałam śluzu płodnego, tylko 2 dni po tym jak mi się skończył. Drażliwe sutki możesz mieć w wyniku poowulacyjnego wzrostu poziomu progesteronu czyli przedokresowej klasyki, na objawy ciąży 5 dni po stosunku jest zdecydowanie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :-) jestem po wizycie i bardzo szczęśliwa bo widziałam moją fasolkę. Ma 2,3 cm. Słyszałam bicie serduszka. 9 tc, wg ostatniej @ i wg usg prawie tak samo. Wszystko na ten moment jest bardzo dobrze, tak jak być powinno. w wolnej chwili nadrobię wszystkie zaległe wpisy, na razie doczytałam że g86 piękna beta, super, wszystko będzie dobrze, ale masz piękny prezent na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka zapomniałam ze to juz kolejna wizyta. Ale super takie malenstwo i serduszko mam nadzieje ze bije jak dzwon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Atomka cudownie! Teraz tylko bez stresu:) Gowsik obym małpa nie przyszła, przylecisz na święta i sama zrobisz sobie prezent:) Neris oczywiscie trzymam kciuki! Dawajcie znac dziewczyny jak sytuacja:) Dobre wieści sa miłe widziane. Annamaria, święta juz w większym gronie, cudnie! Przepraszam dziewczyny, ze nie jestem na czasie ostatnio i milczę. Wpadłam w w wir przygotowań, w moim domu juz choinka i wszedzie jakies nastrojowe drobiazgi i mnostwo lampek:) mam bzika na punkcie tych świąt. Prezenty popakowane, jedzenie po części zrobione, zostały tylko jeszcze pierniczki:) Do pełni szczęścia brakuje śniegu.. Dziewczyny w ciazy czy nosilyscie pas podtrzymujący brzuch? Ja mam juz dosc spory i jak jestem na zakupach albo cos załatwiam na mieście to boli mnie skóra u gory pod piersiami jakby miała sie rozerwać za chwile, a brzuch urwać.. I jak brzuch pidtrzymam to jest ok. Mialyscie doczynienia z takim pasem? Pomaga? Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta12
G86 robilam tylko testy. czekam na wizyte u lekarza i jesli mi zleci bete to zrobie. Jak narazie nie mam zadnych plamien wiec mysle, ze jest ok. Objawy mam podobne jak w pierwszej ciazy. Jedyne czego sie obawiam to tego, ze moja endometrioza troche namieszala i znowu bede miala spora torbiel, w pierwszej ciazy mialam 5 cm, na szczescie sie wchlonela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Maria slodziak do potęgi uwielbiam takie maluszki :) Nuta ciekawe co lekarz ci powie czy zobaczy cokolwiek ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuta21 witaj :) Jak masz zdjęcie testu to dodaj na forum. Nawet słaba druga kreska oznacza ciążę, więc gratuluję :) Wizyta w 31 dc pewnie niewiele pokaże, ale zawsze można już zadbać o pewne sprawy wcześniej, szczególnie, jak miałaś problemy z torbielą. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 no tak kolejna wizyta, której się tak nie mogłam doczekać. Jechałam tam z nadzieją, ciekawością, nie mogłam się doczekać, ale też były obawy, które jednak starałam się chować gdzieś daleko daleko. Serduszko 170 uderzeń na minutę, lekarz pokazał mi małą bijącą kropeczkę, a później włączył głośnik, abym posłuchała :) Super, cudowne :) Zobaczysz Tobie też czas szybko minie do kolejnej wizyty :) Aha i lekarz zabronił mi przeglądać internet, hehe No powiedzmy, że ograniczę i będę miała do niego umiarkowany stosunek ;) Maomi jeszcze chwila i malutka będzie z Wami, życzę Ci łatwego i szybkiego porodu i czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka czy już lepiej się czujesz? Wiesz jaka była przyczyna tych niemiłych dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
g86 dziękuję ze pytasz,u mnie wszystko ok czytam Was nabierzaco cieszę się ze szczęścia pozostałych forumowiczek,mąż grzeczny,u mnie 11dc zaczęły się dni płodne wczoraj działaliśmy a czy w święta nam się uda po działać w okolicach owulacji- to ciezka sprawa,u domu jest co robić w pracy Sajgon na całego -ludzie nieznana umiaru ,zamiast się radować ze świat jestem poprostu wypompowana :-( annamaria jeszcze raz gratuluje prześlicznej kruszynki,trzymać takie maleńkie cudo w ramionach bezcenne-cieszcie się kazda chwilą i dużo zdrówka dla Was kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka super wszystko się układa pomyślnie i juz tak zostanie :-D pewnie łezka się zakręciła w oczku jak uslyszalas bicie serduszka Twojego skarbu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria cudna ta twoja kruszynka! Kiedy ja sie doczelam eh :-( Atomka nie wiem.czym były spowodowane prawdopodobnie miesiączka. Moze po tych zastrzykach na kregoslup przyszla z dwojona siłą bolu. Bo w zeszlym miesiacu nic nie czulam bo bralam tramadol i dlatego. Ale juz jestem po @ krotka byla i na święta i sylwestra mam spokoj chociaz to dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neris
Cześć, Dziewczyny. U mnie 28 dc i @ póki co brak. Myślałam, że przyjdzie wczoraj lub dziś rano. Życzę Wam udanego słonecznego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neris
Pomyłka, u mnie dziś 29 dc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neris
Cykle mam 26-29 dni, ostatnie dwa miesiące 26 i 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria, gratuluję :) x x x Remont sypialni skończony, poszukuję jeszcze zasłon. Zostały mi 2-3 dni do @. Tzn czwartek to będzie 14 dzień po owu. Biust mam wrażliwy, bolą mnie sutki, chyba prolaktyna bardzo szaleje. Zazwyczaj 10dni przed @ mnie zaczynały boleć same piersi, a parę dni przed przestawały. Test ciążowy z wczoraj negatywny, więc czekam na czwartek/piątek. Yh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak nic poczekać do jutra jesli sie nie pojawi zrobić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poa24
Hej dziewczyny, mogę do Was dolaczyc? Staram sie o dziecko niecale 2 lata, z marnym skutkiem. Najgorsze jest to ze nie mam komu sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neris
Poa24, witamy serdecznie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test dzisiaj negatywny więc odstawiam duphaston i czekam na @, może w kolejnym się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neris
G86, jeśli @ się nie pojawi to planuje zatestować w Wigilię. Ale podbrzusze mnie pobolewa. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poa24 witam i pisz co ci leży na duszy. Każda z nas służy wsparciem i pomocą. Doris nie odstawiaj duphastonu dopóki nie ma @ bo ona ma nie przyjść :) Hmm Neris to trzymam kciuki bo mnie macica boli od momentu kiedy miałam dostać @ i zagościł tam lokator :) Baletka nie mów że ty też odpuszczasz?? Czekaj cierpliwie czy NIEnadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poa24
Dziekuje Wam;* Ja już nie mam sil do tego, nic mnie nie cieszy nawet swieta. W okolo same male dzieci, ciezarne kolezanki. Udzielalam sie tutaj na watku, dziewczyny przeniosly go na wizaz, i wszystkie teraz praktycznie w ciazy, tylko nie ja;( czuje sie jak jakis odmieniec dlatego juz sie tam nie udzielam bo oczy mi same placza jak slucham o ich doswiadczeniach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×