Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia_24

ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość anastazjia221
Dla mnie skutecznym środkiem wspomagającym odchudzanie jest African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu udało mi się zgubić przez 2 miesiące 16kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena _1986
ja jakis czas temu kupilam sobie adipex retard czeski lek dla osób powyżej jakiegos tam bmi bodajże 28 i hormon tarczycy dostępny w pl novothyral 100 w połączeniu tych 2 dwóch apetyt prawie zerowy, a jestem osobą która na codzień nie mogła się powstrzymać od podjadania czekolady czy chipsów... próbowałam wszystkiego, jakieś thermline , slim aqua czy coś takiego , chrom no totalnie wszystko jeśli chodzi o jakie kolwiek suplementy, aż w końcu mi mój znajomy kolega dietetyk powiedział że wszystkie te suplementy to pic na wodę fotomontaż i każdy dietetyk który ma na prawdę pojęcie zdaje sobie sprawę z tego że te suplementy nie działają , powodują tylko efekt placebo i to wszystko poza tym lekarze często przepisują jakieś tabletki itp z których też mają zysk na zasadzie jakiejś tam umowy, albo wciskają jakieś ziółka które nawet sami "komponują-ją tak jakby producentami", a jeśli są rzeczy które działają to 1 w pl nie sa wcale dostępne, albo są to leki tak na prawdę na inne schorzenia jak np. ten novothyral, jest kilka jeszcze takich leków, ale już nie pamiętam jak się nazywały. generalnie jako mój znajomy odradzał mi ze względu na to że każdy mocniejszy środek może mieć skutki uboczne ale uparłam się i kupiłam, efekty jeśli chodzi o połączenie tych 2 środków MEGA!!!! nigdy nie udało mi się tak efektywnie zrzucić wagi! trochę poszperałam na stronkach i wynalazłam adi i ten novothyral na stronce chyba dla facetów ;p doping-online.com i tam zamówiłam...więc jakby ktoś czegoś szukał to ja na pewno mogę polecić, na pewno można łączyć na rózne sposoby te specyfiki ale na śmierć nie pamiętam jak się nazywały pozostałe które mi wymienił kolega ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ;) Ja zajmuje się produktami 100% z aloesu. Jak wiadomo ma on wiele właściwości zdrowotnych. Moja rodzina od kilku lat go stosuje i każdy jest zadowolony z efektów jego działania ;) Przetestowałam mnóstwo produktów min również zestaw oczyszczający organizm z toksyn. Detoks trwa 9 dni który pomoże oczyścić organizm z tego z czym sam sobie nie może poradzić a przy tym poprawia spalanie tłuszczu i gubimy kg ;) Takie zestawy są dostępne u mnie. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam jusinka21@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m marcin
Dnia 15.11.2015 o 20:46, Gość gość napisał:

Ja znam plastry http://qck.pl/9ko które przyklejam i kilogramy znikają w zaledwie 6 dni . Pozbędziesz się nadwagi, kilogram po kilogramie, podczas snu. Kilogramy te zostaną dosłownie WYSSANE z Twojego ciała na tej samej zasadzie, jak odkurzacz zasysa kurz! A wszystko to bez konieczności stosowania diety, ćwiczeń, zażywania tabletek czy pastylek! Począwszy od dzisiaj, noc po nocy, nadwaga, której chcesz się pozbyć, rozpłynie się w powietrzu, kilogramy znikną!

buahahhahahahahaha ale sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m marcin
Dnia 8.08.2016 o 13:37, Gość anastazjia221 napisał:

Dla mnie skutecznym środkiem wspomagającym odchudzanie jest African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu udało mi się zgubić przez 2 miesiące 16kg !

bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m marcin

ta buahahah srali mazgali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam stronę www.klinikasylwetki.xja.pl - szeroki wybór środków wspomagających odchudzanie, miły i pomocny kontakt, cykliczne promocje, ekspresowa przesyłka. Warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na diecie 500 kcal ;)

500 kcal z niezdrowego jedzenia

owoców i warzyw nie wliczam

;)

daje efekty w 4 dni -3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka f

Moim zdaniem zastosowanie Slimunox jako środka wspomagającego odchudzanie jewst bardzo dobrym pomysłem, sama dodałam go do diety i ćwiczeń i dopiero od tego momentu waga zaczęła systematycznie spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Moim zdaniem jeżeli chodzi o  środki wspomagające odchudz naie, to moim zdaniem nie ma lkepszego jak Slimunox. Ja dzięki tym tabletkom w 3 miesiace schudłam 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Anitą (kom.792 076 886). Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×