Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto szukać kobiety w internecie?

Polecane posty

Gość gość

Tak się złożyło, że jestem kilka lat po rozwodzie. Nie mam dzieci. Jestem normalnym facetem, który pracuje i wychodzi do ludzi. Jednak zaczęła doskwierać mi samotność i brakuje mi obecności drugiej osoby. Wszsytkie kobiety które mnie otaczają to mężatki,a jeżeli próbują mnie wyswatać to okazuje się, że te podsuwane kobiety jakoś mi nie podpasowały. W ogóle zrezygnowany postanowiłem nikogo już nie szukać. Ale znalazłem ogłoszenie kobiety kilka lat młodszej, że szuka faceta do stałego związku, nie wiem czemu napisałem do niej. Odpisała po kilku dniach. Z pisanych listów można wywnioskować, że ma poukładane w głowie. Nie robi błędów ortograficznych i mieszka w moich okolicach. Trochę się nakręciłem. Bardzo mi się podoba. Teraz zastanawiam się jakie kobiety siedzą po drugiej stronie monitora. Czego szukają. Czy warto zawracać sobie nimi głowę? Czytałem tu wątek pt "Nigdy nie umówię się z facetem z internetu". Zarzucacie facetom drogie panie rozwiązłość oraz szukanie tylko szybkiego seksu. Tak się zastanawiam co kobiety oferują mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznać można wszędzie kobietę jak i meżczyzne i bez znaczenia gdzie: czy real czy internet Wszędzie są normalni i nienormalni,ważne aby trafił swój na swojego.Dlatego szukaj,powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że można poznać fajną, normalną dziewczynę w internecie, sama mam konto na Sympatii, ale niestety jak dotąd faceta do życia nie znalazłam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem normalna wartościową kobietą dojrzałą już, która szuka stałego związku, marze o kims bliskim, o kimś kto będzie przyjacielem, kochankiem i kumplem w jednym - chce jeszcze kochac i być kochaną, chcę dbać o kogoś, wspierać w trudnych chwilach, gotować itp.... i szukam faceta w internecie. To takie samo miejsce jak każde inne a może i lepsze bo od początku wiadomo o co każdemu chodzi a jak poznajesz kogos np imprezie, to nie wiesz - jakie ma zamiary. Jest trudno - bo 95% szuka tylko sexu -ale można. Miałam męża z Sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×