Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za bardzo wybrzydzam dlatego jestem sam

Polecane posty

Gość gość

30 już dawno stuknęła a ja nadal sam. Dużo w życiu osiągnąłem, ale nie mam bliskiej osoby przy sobie. Za bardzo wybrzydzam. Jak podoba mi się kobieta wizualnie to osłabia mnie jej charakter. Znowu gdy ma ciekawą osobowość to opakowanie nie takie. Idzie zwariować. Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zostaniesz sam PANIE IDEALNY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak serio to moim zdaniem masz jakies problemy sam ze sobą, a to że tak wybrzydzasz to z czegos tam wynika (zaburzenia osobowości?). Jak można mieć ponad 30 lat i szukać nadal ideału? Rozumiem jakbyś był o połowę młodszy, to jeszcze można wierzyć w takie historie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To opisz może swoje wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz tak tylko hipotetycznie - spotykasz swój ideał, jest piekna ma super charakter, zakochujesz się od pierwszej chwili ale.....ona tego nie czuje co ty i nie ma ochoty na kolejną randkę. Kto powiedział że jak już taka spotkasz to ona zechce z toba się związać?wybrzydzaj dalej a zostaniesz sam jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam się zmuszać do bycia z kimś kto mnie nie pociąga? Naprawdę ciężko jest znaleźć osobę w miarę ładną mającą poukładane w głowie. Znam kilka języków obcych, mam własne mieszkanie, dobrze płatną pracę, dużo podróżuje, ostatnio do Azji. Chciałbym poznać kogoś, kto będzie podzielał moje pasje. Tak ciężko znaleźć taką osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurwa jaki pan idealny, co to zamiast do Mielna podrózuje do Azji:-D I zapewne od 10 lat siedzisz na Sympatii i szukasz swej jedynej i jakoś na całym globie nawet w Azji takiej nie spotkałeś bo żadna nie jest ciebie godna no nie?:-D a mieszkac to se będziesz w tym mieszkaniu sam , no chyba ze przygarniesz jakiegoś kota znajdę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie walczysz chlopie jestes bierny :( powaznie zadna cie nie kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna języki obce, a nawet po polsku porządnie pisać nie umie, nie zna interpunkcji :] samochwał w kącie stał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×