Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Milka891

Dobry stomatolog

Polecane posty

Gość Milka891

Jakiego stomatologa waszym zdaniem można określić mianem dobrego? Sama do dłuższego czasu leczę zęby w www.denticaradom.pl . Dentysta Radom do którego uczęszczam ma świetne podejście do pacjentów, w tym także do dzieci. Poza tym dysponuje wysokiej jakości sprzętem i w zasadzie można u niego zrobić każdy zabieg , począwszy od leczenia kanałowego, aż po zabiegi wiążące się ze stomatologią estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ten o którym piszesz, bo to tylko reklama. Ja polecam tego, który ma wykształcenie, szkoli się do dzisiaj i pracuje na najlepszym jakościowo sprzęcie. Za jakość się płaci! Ale bez nadwyżki. Są tacy. Tylko trzeba szukać i pytać. Sprawdzać profile lekarzy. Pozdrowerki ziomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się lecze od dawna w Dental Knap www.warszawskidentysta.pl . Dentysta doprowadził moje uzebienie do porządku po niedopatrzeniach jego poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam od roku z usług gabinetu www.addent.pl - wg mnie najlepsi dentysci w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam nie napisze gdzie. Bo każdy wie że nie należy chodzić do tych z reklam a z opinii znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartolinigąbka
Jeżeli chodzi o dobrego dentystę to polecam ich http://www.newdentclinic.pl/ mają niskie ceny w porównaniu z konkurencją a do tego wyższy standard usług, też byłem tym zdziwiony ale taka prawda. Zresztą sami powinniście się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dlatego ja sugerując się opiniami znajomych chodzę do kliniki www.klinikabochinska.pl, i jestem bardzo zadowolona, świetni lekarze i cena za leczenie nie jest wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stenka Clinic w Wilanowie. Świetni specjaliści, bardzo dobry sprzęt, wysokiej jakości implanty, dobre ceny! Ortodoncja na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Faktycznie, wszystko w temacie stomatologa jest ważne, ale według mnie najważniejsza jest kwestia profilaktyki. Co z tego, że będziemy mieć świetnie leczone zęby, skoro nie chodzi o to, by leczyć, ale o to, żeby zapobiegać chorobom! Więcej możecie o tym poczytać w http://www.dentaria.com.pl/profilaktyka,17.html Zdecydowanie Wam to polecam, bo się to po prostu opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi znajomi polecili www.bezbolesnie.pl bardzo dobrzy stomatolodzy, mają świetne podejście do pacjenta, nawet mój mąż który zawsze strasznie bał się dentysty chętnie tam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polyyana
jak już tak każdy poleca to ja mogę podać namiary na swoją panią stomatolog - medicumdent.pl - p. Ewa jest super, zawsze stara się aby było bezboleśnie i profesjonalnie. Nigdy mnie nie zawiedli nawet jak mialam przykrą dolegliwość z zębem mądrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna stomatolog i implantolog dr. Maria Stenka. Uratowała mi dwa zęby, na które inni nie dawali nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jednym z lepszych gabinetów stomatologicznych jest www.bochinska.pl. Chodzę tam sama, ale tez z dzieciakami, zawsze mamy zapewniona opieke na najwyższym poziomie, wiec każdemu serdecznie polecam zabiegi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaNawal23
Witam ja polecam stomatologa z dużym doświadczeniem http://danuta-majewska.pl chodziłam do wielu to mogę powiedzieć. Pani leczy zęby na 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o dobrego dentystę z Radomia, to szczerze mogę polecić Pana Krzysztofa Strzeleckiego. Oto jego strona: http://www.dentystaradom.com/. Wykonał mi skutecznie wybielanie zębów w zeszłym roku. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Korzystałam z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×