Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy takie świąteczne prezenty będą ok?

Polecane posty

Gość gość
Jestem pełna podziwu dla wszystkich, którzy na miesiąc przed Świętami mają już gotowe wszystkie prezenty. Ja mam tylko pomysł na coś dla męża. Kupię mu zestaw kosmetyków do brodyhttps://www.manabri.pl/zestaw-kosmetyki-deluxe , bo zamarzyło mu się zostać hipsterem i zapuszcza od jakiegoś czasu. Dla reszty - nie mam pojęcia :D Pewnie, jak zwykle, zakupy zrobię na ostatnią chwilę. Najlepiej myśli mi się pod presją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zestawy upominkowe dla mężczyzn do kupienia na www.alkapask.pl lub paski w rozmiarze XXL nawet do 200cm w pasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola1239
Ja też mam problem z prezentami dla rodziny męża, ale on to sam się za to nie zabierze, tylko liczy aż ja przejmę inicjatywę... I taki problem mam :/ Może dla teściowej jakieś kosmetyki, ale to też trudno utrafić w gust... Dobrze, że jeszcze jest chwila czasu na to. A macie już prezenty dla swoich dzieci na mikołajki? :) Ja swojej Uli daję drobny upominek i słodycze a większy prezent dostanie pod choinkę a w weekend pójdziemy sobie całą trójką do factory, ma być otwarcie nowego placu zabaw dla dzieci i ozdabianie pierniczków, może potem zawiesimy dzieła małej na choince :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kupujecie swoim dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam kostkę Dice+ do tableta i w rzeczywistości okazała się jeszcze fajniejsza, ma dużo fajnych gier i do tego syn ściągnął aplikację i teraz jest jeszcze więcej gier. Bardzo fajna zabawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×