Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

pytanie mamci na ulicy o minetke

Polecane posty

Siema jestem dosc przystojny i obyty, inteligencji też mi nie brak ale myslę ze mam lekkie zboczenia i troche za mocnych popędów zapędów. czy jeśli widze ze wpadlem w oko jakiejs mamusce a ona ma np. akurat leginsy albo jakieś lateksowe rajstopy to czy moge sie normalnie spytac czy by chciała minetke czy dostane w ryj?? pytanie powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ilu jeszcze działach założysz ten temat deklu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś mnie zapytał na ulicy z pewnością byś dostał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byś jakoś była zła? Twoja mina by to wyrażała? byś się pierw uśmiechnęła i potem mi dała liścia? czy byś się zezłościła i mi dała liścia? x ja znam się trochę na kobietach, nawet gdyby taka odmówiła ale się uśmiechnęła.. wiecie zebym od razu nie pomyslał ze sie godzi zeby jej to nieznajomy robił.. ze się szanuje, ma zasady ale się usmiechnie bo może by się zgodziła wtedy ja to odczytuje jako po prostu mały sprzeciw ale wiem, że po dłuższej namowie jest na to możliwość.. więc idę z nią kawałek i próbuje dalej. opisuje, że jej sie spodoba, że się na tym znam jak mało kto.. itp itd x Jaka reakcja jest właściwa gdy kobieta się na to nie godzi?? jak wy byście się zachowały?? Proszę o krótki komentarz albo mały scenariusz jeśli możliwe ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiechnęła bym się i popatrzyła jak na wariata:-P. Gdybyś za mną szedł bała bym się ciebie. Już miałam przypadek, że gość za mną szedł dłuższy czas tylko po to żeby komplement powiedzieć. Jeśli chcesz zrobić minetke nie znajomej najpierw zabłyśnij. Powiedz coś miłego i wyczuj czy jest otwartą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×