Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Pytanko o Minete

Polecane posty

Siema jestem dosc przystojny i obyty, inteligencji też mi nie brak ale myslę ze mam lekkie zboczenia i troche za mocnych popędów zapędów. czy jeśli widze ze wpadlem w oko jakiejs mamusce a ona ma np. akurat leginsy albo jakieś lateksowe rajstopy to czy moge sie normalnie spytac czy by chciała minetke czy dostane w ryj?? pytanie powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byś jakoś była zła? Twoja mina by to wyrażała? byś się pierw uśmiechnęła i potem mi dała liścia? czy byś się zezłościła i mi dała liścia? x ja znam się trochę na kobietach, nawet gdyby taka odmówiła ale się uśmiechnęła.. wiecie zebym od razu nie pomyslał ze sie godzi zeby jej to nieznajomy robił.. ze się szanuje, ma zasady ale się usmiechnie bo może by się zgodziła wtedy ja to odczytuje jako po prostu mały sprzeciw ale wiem, że po dłuższej namowie jest na to możliwość.. więc idę z nią kawałek i próbuje dalej. opisuje, że jej sie spodoba, że się na tym znam jak mało kto.. itp itd x Jaka reakcja jest właściwa gdy kobieta się na to nie godzi?? jak wy byście się zachowały?? Proszę o krótki komentarz albo mały scenariusz jeśli możliwe ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna kobieta odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pytanie wprost na pewno by mnie zszokowało i pierwsze co bym pomyślała że ktoś robi sobie ze mnie jaja, bo na przykład przegrał zakład czy chce mieć ze mnie ubaw. Powiedziałabym mu coś w stylu "słucham? Jeśli to był żart to jakoś ci się nie udał" albo najzwyczajniej w świecie bym go op*********a co on sobie wyobraża, że jest zboczeńcem etc. Kobiety takie są (no chyba że d****i). Zakładam sie że większość by ci tak powiedziała, więc lepiej sie nie ośmieszaj, bo niektóre to nawet ze swoimi dobrymi znajomymi, albo takimi do których cos czują raczej boją sie iść do łóżka, a co dopiero z nieznanym facetem. Jak masz jakies większe potrzeby to do burdelu bo na ulicy raczej żadnej chętnej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
no dobra,wyliz spod ogonka etatowy zj***e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocka
nie chce mi się iść do burdlu bo tam syf jest. x chce po prostu przezyc taka akcje z nieznajomą czy to coś nieziemskiego skoro jest 5 miliardów kobiet na świecie czy nie chce któraś przeżyć przyjemności? jestem dość przystojny, zadbany i dbam o wizerunek ale jakoś mnie ciągnie zeby takie coś odwalić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Scenka Autor na ulicy podchodzi "chcesz żebym ci zrobił minetke?" Kobieta odpowiada "jasne, chętnie" I sobie idą... Jakie to realne i romantyczne. SKORO jesteś taki obyty i przystojny i zadbany i wogole to idź sobie do klubu zagadaj z dziewczyną i przeżyj namiętny seks w toalecie - tam na bank nie ma syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale klub to nie ulica. a ja chce poznac na ulicy jakąś i potem z nią szukać naszego miejsca w którym obdarzę ją owym miłosnym uczuciem tak że bedzie jęczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli o mnie chodzi to dostałbyś w ryj i to mocno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Wiesz co ja powiem tylko tyle żal. Człowiek który uważa się za obytego nie musi na kade pytać o to jak kobiety reagują na takie pytanie bo odpowiedz zna. Jeżeli spodziewasz się ze co druga by co dala się wylizac po takim tekście to świadczy ze jesteś bardziej obyty niż ci się wydawało albo masz 12 max 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×