Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ciekawe i pikantne

Polecane posty

Gość gość

gość dziś [08:41] Od pewnego czasu noszę ponczoszki zamiast rajstop(jeżeli jest na tyle chłodno że trzeba), ato od pewnego zdarzenia.Otóż, byliśmy z mężem na imprezie w jednym znanym i wysokim hotelu.Zabawa przednia ale w końcu trzeba było wracać do pokoju.Miałam na sobie małą czarną i niestety rajstopy! niestety ponieważ po wejściu do windy (trzej panowie i dwie panie razem z nami) mój podchmielony mąż szeptem, ale chyba za głośnym, zamruczał: uwielbiam gdy nie masz majtek, i poczułam rękę na mojej pupie. Popatrzyłam na niego zalotnie i dałam całuska a gry ręka szybko wsunęła się pod sukienkę i poczułam TEN palec między nogami, oparłam sie o jego ramię stając w lekkim rozkroku by mógł mnie spenetrować. Podniecała mnie obecność obcych ludzi i musiałam się mocno natrudzić by nie jęczeć gdy palce natarczywie próbowały sforsować nylonową barierę mokrą o moich soków, bowiem zbliżał się orgazm! Wtedy winda się zatrzymała na naszym piętrze. Napalona pociągnęłam męża do pokoju i ledwo zamknęły się drzwi, zaczęłam rozbierać jego a on mnie. Ty perwersyjna świnko wyszeptałam mu do ucha podnosząc jego dłonie do swojej twarzy; i te niegrzeczne paluszki wysapałam i zaczęłam je oblizywać i całować..No i na szczęście miał zamknięte oczy i nie zauważył mojego zdziwienia, gdy nie poczułam na jego rękach zapach swojej c*pki. Gdy do mnie dotarło co się stało,Prawie zemdlałam... i o mało nie odgryzłam mu palca od orgazmu jaki przeszył moje ciało.Kochanie- jęknęłam- od dzisiaj noszę tylko pończoszki. Ico jeszcze? sapnął, łapiąc mnie za pośladki. I zawsze czystą i gotową szparkę ! Tak,dla mnie ech, i co jeszcze kochanieee.Zamknęłam mu usta pocałunkiem i pomyślałam: Drugą dziurkę też muszę mieć czystą! I na wspomnienie tego że drugi palec wwiercał się w windzie w ...no tam to miałam kolejny orgazm! Uwielbiam windy i tłok na ruchomych schodach.. ale to już inna historia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×