Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 lata stosunek przerywany .. bezplodnosc ???

Polecane posty

Gość gość

Witam was, jestem mama dwojki dzieci, od 3 lat stosujemy z mezem stosunek przerywanyz mysla ze jak bedzie ciaza to bedzie, jednak nigdy z finalem do srodka.Zaczelam myslec czy z nasza plodnoscia jest ok skoro stos. przerywany to zadna antykoncepcja a nam sie 3 lata udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze ci sie cche takie tematy zakladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie tak juz 11 lat udaje bez ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem to chcecie tego dziecka czy nie ?? Stosunek przerywany stosowaliśmy prZez 14 lat bez wpadki jak zdecydowaliśmy sie na dziecko po 4 miesiącach byłam w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ludzie to stosuja niektozy od kilknastu lat. I to nie oznacza bezplodnosci. Niby jak masz zajsc jescli maz/parner wyjmuje przed wytryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, widzisz i nie grzmisz.... Jak chcecie mieć dziecko, to po co Wam stosunek przerywany, który traktujecie jak kiepską antykoncepcję? Albo zacznijcie mieć normalne stosunki i wtedy możecie myśleć " jak bedzie ciaza to bedzie" albo zacznijcie stosować skuteczną antykoncepcję i cieszcie się seksem, zamiast się stresować czy mąż zdąży przed wytryskiem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również stosujemy stosunek przerywany od 11 lat i dodam ze nie konczy się na jednym strzale lecz trzy raz za razem a w ciążę zachodzę tylko kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież to się tak ostrzega na wszelki wypadek, to się bardzo rzadko zdarza żeby bez pełnego wytrysku była ciąża, to są raczej sytuacje kiedy facet nie zdąży wyjść i się wtedy zdarza...poza tym pewnie nie zawsze jest stosunek w czasie największej płodności...mnie też gin przed używaniem prezerwatyw ostrzegał, że chronią, ale wiadomo bywa różnie, a ta na prawdę chodziło o to, że jesteśmy małżeństwem i się pewnie nie zawsze nam zechce je stosować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie jest takie proste...mało to przypadków że ludzie wybadani wszerz i wzdłuż, ale latami przy współżyciu do końca ciąży nie ma...jak to mówi moja koleżanka, nie ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unas tylko ja nie mogę się doczekać następnego razu jak robimy to trzy razy bo mąż musi się dobrze wytrzeć po każdym kolejnym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak samo, 3 lata przerywany a potem zaszlam w ciaze jak juz chcialam i udalo sie w 1 cyklu staran takze wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile razy się kochaliście w ciagu jednego cyklu zanim zaszłaś w ciążę pytam bo unas wystarczył jeden raz i zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko: tego czy jesteście płodni czy nie dowiecie się jak podejmiecie faktyczne starania o dziecko. Bo na razie stosowaliście wątpliwą metodę antykoncepcyjną i na tej podstawie nie można niczego wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×