Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dendes

zlamany obcas utkwil w kratce od kanalu:D

Polecane posty

Hej wszystkim:).Usmialam sie wczoraj sama z siebie:D.Wialo okropnie,deszcz i grad na przemian.Otulilam sie szalem i nie zauwazylam kratki,w ktora wszedl mi obcas:D.Pomeczylam sie chwile i nie czekajac na cud,z jednym butem na nodze,dawaj na przystanek:D.Mina ogladajacych sie za mna bezcenna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupujesz buty marnej jakości to tak jest. Dobrego obcas nie idzie złamać. Choćbyś na nim skakała albo kopała z całej siły w chodnik (prędzej betonowy chodnik pokruszysz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chyba piszesz o jakich metalowych szpilkach, które wyglądają wyzywająca i nie zawsze pasują, zwykłe plastikowe złamiesz, nawet jak kosztują 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl gone bad dziś nie prowokuj bo dostaniesz od niej obcasem w ryj (jak już sobie kupi jakieś lepsze szpilki co się nie połamią :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynic to gggb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolec:D to nie bylo pytanie:Da wredne,zazdrosne szantrapy kolo paska z ponczoch mi lataja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, tandetne szpilki nosisz. jak cię nie stać na porządne to choć w trampkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ludzie przecież to nie byłam ja kliknijcie w Nicka to podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I to chyba Ty bolec założyłeś tego podszywa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolec się pod ciebie podszywa bo odpowiedział na swoim niku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taaa a kto inny mógłby się śmiać z mojego zmarłego ojca i pisać takie głupoty z mojego Nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*******n zamknij ryja cpunko j****a a ty gggb czarna asfaltowo moglbym po tobie chodzic asfalcie j****y kongijska szmato:DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powie mi ktos,jak to mozliwe to podszywanie nawet na niebieskich nickach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosne... :o Zastanów się zj***e co piszesz, bo o zmarłych się źle nie wypowiada. Obraźliwie pisałeś o ojcu Gggb, a postaw się na jej miejscu, Twój ojciec też nie żyje, miło by Ci było? J****y przygłup, podszywy i Twoje nędze prowokacje można jeszcze jakoś znieść, ale najeżdżanie na zmarłych i to jeszcze na tle rasistowskim to już przesada. J****y frajer 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dendes :) cześć good girl Proponuje nie odpowiadać na zaczepki hejterów bo robi się niepotrzebny spam i wątek traci dobry kierunek :) dendes, wyjaśnij mi, czemu nie wyjęłaś tego buta ? :D tak sie zaklinował że nie szło go wyjąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie niektorym chyba mozg wyparowal:-O XXXX czesc brunetos:)Po prostu tak gleboko utkwil,ze nic go ruszyc nie chcialo.Co mialam zrobic?Nikogo w poblizu,jeden starszy Pan,ktory takze nie mogl nic poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dendes dziś też sie zastanawiam...bo nick identyczny jedynie po kliknięciu w niego można się przekonać że to nie ja bo ja mam ponad 3 tys postów a tamten fałszywy nick na ten moment 20. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brunetos244 dziś Cześć.:) niby tak, ale jak nikt się nie skapnie że to nie ja to potem może być dziwnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah to miałas niezłego farta :D ale aż trudno mi sobie wyobrazić że niedało się wyjąć tego buta z tej kraty :D to teraz trzeba nowe butki kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz...szkoda mi,bo moje ulubione botki.Zatem trzeba teraz sprawdzac niebieskie nicki,tylko,skad ja moge wiedziec,kto ile postow pisze?Moje znam,Was tu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×