Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poduszka a spanie

Polecane posty

Gość gość

tka się zastanawiam, czy poduszka na której śpię, nie powoduje moich bóli kręgosłupa w odcinku szyjnym. czesto budze się z bólem w tym miejscu, nie wiem już co zrobić, jak się ułożyć, żeby było ok. czy te poduszki ortopedyczne które wszędzie się reklamują mają sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem problemy z zasypianiem. Niektóre wieczory były naprawdę tragiczne. Kładłem się koło 23 a zasypiałem dopiero nad ranem. Przeszkadzało mi dosłownie wszystko, od temperatury aż po dotyk kołdry. Dość dużą poprawę zauważyłem po zakupie pościeli na www.kolorowesny.net.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poduszka powinna być taka, aby odcinek szyjny był dobrze ułożony, a więc nie za wysoka i nie za niska, ważna jest też gimnastyka karku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez codziennie budzilam sie z bolem w odcinku szyjnym. sceptycznie podchodzilam do zakupu poduszki ortopedycznej, ale mega mnie zaskoczyla. faktycznie zapewnia odpowiednie podparcie i ulozenie kregow szyjnych w trakcie snu. rano wstaje pelna energii, bez zadnego bolu ;) (gdybys potrzebowala to ja swoja zakupilam tutaj: https://mildis.pl/pl/poduszki-ortopedyczne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×