Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hosei

Pomóżcie z sukienką :)

Polecane posty

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/534/dst1.jpg Hey :) wiadomo że studniówka zbliża się już powoli dużymi krokami i trzeba pomyśleć o wszystkim, więc mam nadzieje że mi pomożecie. Mam taką sukienkę na studniówkę (link). Pomożecie w doborze dodatków>? a i co najważniejsze kompletnie nie wiem co zrobić z włosami. Nie lubię mieć odkrytych ramion a sukienka jest bez ramiączek, włosy mam za łopatki co myślicie na rozpuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kolor sukienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie lubisz miec odkrytych plecow to dlaczego kupilas sukienke własnie z odkrytymi plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi sie sukienka przepraszam. Jakas odpustowa. Jest strojna wiec wszystko musi byc delikatne, naturalne wyprostowane wlosy, ewentualnie niski kucyk, delikatne malutkie kolczyki plus cieniutka bransoletka, cieliste szpilki i wszystko. Makijaz tez bardzo subtelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłem jej :) dostałam :) a kolor sukienki czarny (link powyżej) Stwierdziłam że jest ładna więc nie potrzebuję kupować nowej więc liczyłam na to że pomozecie mi z dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×