Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trace ochotę na święta..

Polecane posty

Gość gość

W jednym momencie myśle sobie, że zrobie ciasta, pierniki, pierniczki, że w tym roku kupie wyjątkowo super prezenty rodzenstwu chociaż ze sobą nie gadamy to jednak "swieta" a oni przyjda.. Ale z drugiej strony zastanawiam sie czy warto? Bo wiem, że po tym za chwile bede żałować, że cokolwiek im dałam, że byłam miła, że się starałam, bo wiem, że oni tego nie docenią i zaraz pokazą co potrafią.. albo któryś coś ukradnie albo będzie się awanturował.. Nie lubię świąt. W każdym roku farsa i ciśnienie na to, żeby było normalnie a zawsze wychodzi tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak miałam, dwa lata temu zrobiłam naprawde fajne rodzinne swieta, starałam się, samodzielnie piekłam ciasta, robilam potrawy, moj facet przywiozl piekna choinke, byly kolędy, wszystko jak z obrazka ale bez przesady...i co ? po nowym roku znow bylo to samo, od pewnej osoby z rodziny uslyszalam ze ''glupia bylam'' ze robilam takie swięta, ze sie wykosztowalam i widze ze oni i tak tego nie doceniają :O nie mam normalnej rodziny i tyle, juz sie z tym pogodzilam :classic_cool: nigdy wiecej ich nie zaprosze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo... pocieszające w tym wszystkim jest to że nie ja jedna tak mam. Mam taką ciocię.. milusia, dziubki robi, lata do spowiedzi, co ogłasza wszystkim, wielce święta.... w wigilię czyta modlitwy przed kolacją... oj co to nie ona. A potem najedzie na człowieka obgada przed rodziną dalszą bliższą, odechciewa sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up , prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewać wszystko
ja nie obchodze żadnych świąt i jestem szczęśliwym człowiekiem, nie robie też nikomu prezentów, święta to tylko przekręt aby bogatym nabić kase w kieszenie a biednym się zadłużyć z głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×