Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dicotuss Baby jakie opinie?

Polecane posty

Gość gość

Czy stosowała któraś z Was u dziecka Dicotuss Baby? Poleciła mi go kuzynka na kaszel u dziecka. Czy macie jakieś doświadczenie z tym syropem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie podawałam tego syropu ale na tym forum inne mamy go zachwalaly na temacie o przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka8
Ja podawałam. Jeśli chodzi o moje zdanie to uważam że jest super. Działa na mokry jak i suchy kaszel a co najważniejsze jest z naturalnych składników. Nam przepisała pediatra jak synek miał 1,5 roku i za każdym razem szybko działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura9
Ja również używałam u dziecka. Poleciła nam sąsiadka, po tym jak słyszała jak moje dziecko kaszle cały dzień przyniosła nam abyśmy spróbowali. Podałam wieczorem pełna obaw ale pomogło ;) Jak dla mnie super że można podawać wieczorem i teraz wiem że na każdy kaszel będziemy używać właśnie Dicotuss Baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falllka
Ja mam dicotuss w apteczce. Fajnie radzi sobie z kaszlem, na plus że można na noc stosować , a nie tylko do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonakaczka
A u nas Dicotuss Baby sprawdza się świetnie. Stosuje go u syna przy każdym rodzaju kaszlu i zazwyczaj po 3 dniach nie ma po nim śladu. Ostatnio dzięki niemu uchroniliśmy się przed antybiotykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka987
Również i u mojego dziecka ten Dicotuss się sprawdza. Mały najgorzej zawsze kaszle w nocy i teraz mamy rozwiązanie w postaci tego leku. Nie ma ograniczenia czasowego kiedy dawać więc nawet chory przesypia spokojnie całe noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mama poleciła ten Dicotuss Baby . Ja to średnio się znam na lekach ale ona pracuje w aptece i bardzo go chwali. Jak tylko Filipek zaczyna kaszleć to mu podaje i szybko widać egekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe ktoś pisze sponsorowane opinie, aż rzygać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie czytaj...proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez polecam..moje dziecko mialo straszny suchy kaszel ktory meczyl w nocy tez co najgorsze po 1 dniu jak reka odjal po tym syropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha

Podając ten syrop synkowi zasugerowałam się opiniami na Ceneo i to był strzał w dziesiątkę .Męczący nocny kaszel ustały jak ręką odjoł. Te opinie to prawda. Polecam każdej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×