Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Hipnoza rzucanie palenia papierosów działa?

Polecane posty

Gość gość

Czy hipnoza na rzucanie palenia działa? Testował ktoś taka hipnoterapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ciekawe ciekawe i faktycznie ma to kilka razy większa skuteczność niż te wszystkie plastry i gumy antynikotynowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec rzucił palenie z hipnozą po 20 latach palenia fajek i teraz nie pali. Był 2 razy na sesji i płacił po 300 zł chyba za sesje. Sporo ale i tak mu sie opłaciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza na rzucanie palenia działa - są na to badania naukowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepsze są te plastry antynikotynowe? Stosował ktoś ta hipnozę i takie plastry albo te gumy i może napisać co jest skuteczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak w czasie sesji oprócz niechęci do papierosów wyleczą go dodatkowo ze sknerstwa i przepisze na nich mieszkania albo inny samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"za każdym razem kiedy zachce sie panu palic przeleje pan 1000 zł na konto o numerze ..........":D prawdopodobnie byłoby to nawet skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucki
Ja bym stawiał na hipnozę - taniej kupić takie nagrania i przetestować przez te 14 dni gdzie dają gwarancję na testowanie i efekty albo zwrot kasy niż wydawać pieniądze na plastry, które i tak zawierają nikotynę i póki kleisz to nie palisz a jak przestaniesz używać to ciężko bez papierosa wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWarszawa
Na mnie zadziałała - nie palę już 1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie zwracają kasę po 14 dnia w razie braku efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie mają pozytywne więc raczej sa w porządku jakby coś kręcili nawet z takimi zwrotami to szybko by im koło d**y zrobili w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie działaja takie nagrania 3 lata juz nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie pomogla ani akupunktura ani hypnoza, dopiero gdy wzialem zabieg biorezonansem to juz prawie 3 lata nie pale, a palilem niecale 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg antynikotynowy: przebieg Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, który następnie zostaje umieszczony w elektrodzie kubkowej zintegrowanej z aparatem Bicom. Osoba poddawana terapii podłączana jest również do urządzenia za pomocą elektrody. Następnie po włączeniu odpowiedniego programu, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2 - 12 godzin. Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się w dniu terapii, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu, ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje, na przykład. biegunkę, wymioty. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry). Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów. W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia. Jednym z ciekawszych doświadczeń jakie obserwujemy jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje „wpisanie” głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg powtórzyć. Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, innymi słowy oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy wypić od 1,5 do 2 litów wody, aby ułatwić proces ich wydalania. Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. Zalecane są również częstsze kąpiele. Prosimy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu. CENNIK Zabieg antynikotynowy (15 min.) - 100 zł. Zabieg wyciszający (15 min.) - 100 zł. (Masaż na łóżku nefrytowym GRATIS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie, ale jeśli idziecie do hipnoterapeuty, to lepiej sprawdźcie czy posiada on odpowiednią wiedzę. Prawda jest taka, że najlepiej udać się do psychoterapeuty z certyfikatem hipnoterapeuty. Nauka hipnozy to długi proces. Nie da się tego ogarnąć w 1 czy 2 dni. Warto o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigi
Oczywiście hipnoza działa ale nie będzie działać na każdego. Najlepiej przetestować i się przekonać. Ja korzystałem z tej z powodzeniem ( nie palę 2 tygodnie) http://www.ekademia.pl/kurs/hipnozamp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne metody na rzucanie palenia. Na jednych zadziała hipnoza, na innych partner/partnerka, który da wybór on albo papierochy... ;). Można też zmienić nałóg na inny nałóg... np sport :D. Ja nie mam problemu z paleniem, natomiast znajomego zmotywowało i dało kopa to https://link.do/GV0qe. Póki co nie pali, ale to zatwardziały palacz, więc różnie może to się skończyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę minęło od tego czasu i faktycznie skorzystałam z metody CMF u Pani Abraham. Moje życia uległo ogromnej poprawie, efekty są trwałe i niemal natychmiastowe. Więcej opisałam w wątku o Niej na tym forum. 

Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×