Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałyElf3

Jaki najlepszy nieinwazyjny zabieg przeciw cellulitowi?

Polecane posty

Hej. Mam wieczny problem z pomarańczową skórką na moich wielkich udach :) i żadne domowe zabiegi nie działają. Zastanawiałam się nad zabiegiem u kosmetologa. Udało mi się złapać okazję i wykupić pakiet zabiegów na Grouponie w Klinice Anna Pikura: Pakiet silnie wyszczuplających zabiegów za 399,99 zł w skład, którego wchodzą: liposukcja kawitacyjna, lifting RF, drenaż limfatyczny (cellulogia) i mezoterapia bezigłowa. W cenie jest 5 sesji. Na pierwszą jestem już zapisana i mam nadzieję, że wszystko się uda :) I uda mi zeszczupleją i się wygładzą. Na Grouponie ta klinika ma bardzo pozytywne oceny - powyżej 80% i dlatego się na nią zdecydowałam. Ale moje pytanie jest takie - czy byliście na zabiegach w tej klinice? czy w ogóle stosowaliście takie zabiegi i znacie ich skuteczność? czy może znacie inne zabiegi doskonałe na cellulit? Bardzo proszę o odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemniepowiem
Ja często odwiedzam Klinikę Anna Pikura we Wrocławiu. Natomiast pojawiam tam się na manicure i pedicure - więc nie mogę odpowiedzieć na pytanie dotyczące cellulitu - ale mogę ci opisać klinikę. Plusem jest to, że gabinet znajduje się w samym centrum Wrocławia, więc z całego miasta dojeżdżają tam tramwaje :) Samo wejście do gabinetu jest od strony głównej ulicy. Recepcja jest obszerna, jest ładnie urządzony kącik z magazynami urodowymi do przeglądania podczas oczekiwania na zabieg - wygodne kanapy. Z tego, co widziałam gabinety nie są bardzo duże, ale nie widziałam ani jednego pyłku kurzu haha. Jest bardzo czysto i ma się wrażenie ekskluzywności. To miłe, bo ceny nie są wygórowane. Jak wspominałam, ja tam się pojawiam na manicure i pedicure. To chyba jedyne miejsce do którego mam zaufanie. W poprzednich salonach (nie będę wymieniała jakich - nie mam ochoty robić antyreklamy) zawsze zdarzało mi się łapać stany zapalne wokół źle wyciętych skórek. Tutaj nic takiego się nigdy nie zdarzyło. Panie kosmetyczki są uśmiechnięte i widać, że są bardzo dobrze wyszkolone. Nie miałam nigdy problemu po zabiegu. Lakier trzyma się długo i bardzo ładnie wygląda. Zauważyłam, że mają tam sporo klientów. Zawsze jak byłam, widziałam czekające osoby. Dlatego salon polecam, skoro mają klientów, znaczy, że są skuteczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na dermomasażu i liposukcji RF (w innym gabinecie). Jeden zabieg to za mało, ale po całej serii były efekty. Pamiętaj, żeby dobrze nawilżać ciało! Miałam kilka centymetrów mniej w udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka90
Także korzystałam z tego grouponu :) Ogólnie klinika Anna Pikura bardzo często pojawia się z różnymi rodzajami promocji. Widziałam też, że są różne opinie. Niektóre bardzo negatywne, ale masz rację Elfko opinie na samym grouponie są dobre - więc wykupiłam parę miesięcy temu Pakiet Silnie wyszczuplający - natomiast wykupiłam 10 sesji. Sam salon we Wrocławiu jak pisała wyżej koleżanka jest nieduży, ale bardzo dobrze położony logistycznie. Jest czysto no i tak jak moim zdaniem powinno być w salonie kosmetycznym. Same zabiegi były skuteczne aczkolwiek średnio przyjemne. Oczywiście, nic nie bolało, ale czuć było, że coś tam na dole się dzieje :) No i faktycznie straciłam w udach dobrych parę centymetrów i póki co nie zauważyłam żadnego efektu jojo. Och, ale ty pytasz o efekty antycellulitowe :) Skóra na udach zrobiła się dużo gładsza i faktycznie cellulit przestał być widoczny. Jest też przyjemnie elastyczna. Nawet jak złapię ją i ścisnę nie widać grudek tłuszczu :). Więc zabiegi są bardzo skuteczne. Napisz jakie ty będziesz miała zdanie po pierwszej wizycie. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż próżniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dormax roller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie najnowszy i najlepszy na rynku zabieg VelaSmooth mega konkret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Z
Polecam zabieg Venus Freeze, to termolifting. Stosowany na ciało pomaga się pozbyć tkanki tłuszczowej i celulitu. Zabieg jest bezbolesny, bardzo przyjemny, daje świetne efekty. W Vici Clinic w Krakowie jest super obsługa, nowoczesny sprzęt. Ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona. Często korzystam z promocji, które można znależć śledząc ich stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam zabieg Cavi Lipo http://klinika-esthetique.pl/cavi-lipo/ i na cellulit i na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Tutaj chodzi o ultradźwięki a więc jest to całkowicie nieinwazyjne. Mnie bardzo zaskoczyło jakie to przynosi efekty. Klinika z tym zabiegiem znajduje się w Poznaniu przy ul. Palacza 134.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Proponuję byś zapoznała się z ofertą http://www.spaprzemysl.pl/ Mają szeroka gamę usług. Jest to salon odnowiony i działa obecnie pod marką Diego della Palma. Na naszym rynku od pięciu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia5554
Nie jest to przyjemne jak posiada się celulit. Sprawdź na www.estibook.pl, czy jest jakiś salon, który tym się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama ostro walcze z cellu przed latem ;) sprobowalam mezoterapii i musze powiedziec, że jestem pozytywnie zaskoczona. robilam zabiegi w mad clinic, efekty sa naprawde spore. planuje jeszcze dorzucic lipolize, zeby calkowicie pożegnać skorke pomarańczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola343
Bardzo dobrze i profesjonalnie wykonują wszelkie zabiegi odchudzające i modelujące sylwetką w http://belequilibre.pl/odchudzanie/ Zabiegi naprawdę daję super efekty a panie z kliniki odpowiednio dobierają najlepszy rodzaj zabiegu dla nas. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daczkoo
Nie jestem pewien, ale poczytaj sobie o liposukcji bo o ile dobrze pamiętam to jeden z lepszych sposobów jeśli chodzi o pozybywanie się celulitu, ale dokładnie jak to wygląda trzeba by było pytać bezpośrednio w takich klinikach - http://centrumliposukcji.pl/ bo tam są specjaliści, którzy powiedzą kiedy i wobec kogo można zastosować takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×