Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od jutra zaczynam odpieluchowanie syna macie jakies pomocne rady?

Polecane posty

Gość gość
jaki wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka już 3 miesiące się odpieluchowuje. Dopiero od paru dni woła na kupę, wcześniej waliła w pampersy. Siku w domu ogarnięte na 99%. w przedszkolu w kratkę. Ma 2 lata i 3m Wczesne wysadzanie na nocnik nic nie dało. Widzę, że u niej musi po prostu następować ta dojrzałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ma 2 lata, próbowalismy juz latem, ale w końcu odpuściłam, bo zaczął wstrzymywać sikanie i mieliśmy problwmy z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekalabym do wiosny na odpieluchowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego? Zeby się nie przeziębił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zaczynaliśmy od jednorazowych majteczek do nauki robienia na nocnik. Odpowiedni rozmiar można za darmo dopasować - zamów bezpłatne próbki wystarczy je poszukać na http://free.amciu.com/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj i poczekaj do wiosny . Mlody sie przetrzebi od tego sikania i tyle bedzie . Nie ma co sie za duzo spinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król pól
Mój synek odpieluchowany jest. Zaczął porządnie na wszystko wołać jak miał 2lata i 6 miesięcy. Wcześniej obsikiwal się codziennie. Teraz świadomie woła. Nie spinaj się. Tylko powoli przyzwyczajaj do nocnika. Za wcześnie to dla ciebie będzie stres i pranie i wycieranie sikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy odstawieniu pieluch bałam się o łóżko dziecka, a raczej zmoczony materac. Zakupiłam higieniczne prześcieradła. Przed położeniem młodego kładłam pod prześcieradło podkład. Na początku zdarzało się, że się moczył, ale podkłady zdały egzamin. Materac uratowany. Polecam takie prześcieradła na stronie https://medyczny-sklepik.pl/podklady-higieniczne-przescieradla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×