Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miałam nieszczęśliwe dzieciństwo dlatego podobają mi się starsi mężczyźni

Polecane posty

Gość gość

Mam 30 lat i podobają mi się starsi mężczyźni, pomimo tego, że mam niezłe powodzenie u rówieśników, całkiem fajnych, nie żadnych dziwolągów i zmanierowanych starych kawalerów. Ale ja i tak wybieram starszego o 10 lat rozwodnika :( I jestem pomiędzy nim, jego byłą żoną i dziećmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy jestes sczesliwa w takich zwiazkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytała o sobie, tyle że ja od swojego dostałam kosza. Jednak całkowicie Cię rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nie wybrać się do jakiegoś psychologa czy coś w ten deseń. Chcę być z rówieśnikiem, ale i tak podświadomie szukam starszego. Wysyłam chyba jakieś sygnały, bo zawsze mnie jakiś znajdzie :( Nie zawsze jestem szczęśliwa w takich związkach. W każdym bądź razie nie znalazłam tego jedynego.A bardzo chciałabym stworzyć normalny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas molestowana w dziecinstwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam, ale mam jeszcze 2 siostry, którym ojciec okazywał uczucia a ja zostałam odsunięta na bok. Najpierw jako dziecko bardzo to przeżywałam, ale im byłam starsza to mniej mi na tym zależało. Teraz jestem dorosła i widzę tego skutki. Nie spojrzę na rówieśnika, tylko na dużo starszego. Szukam chyba poczucia bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie wręcz szaleje za starszymi panami spotykam się z nimi w parku zdrojowym albo sami zapraszajamnie do siebie jestem slicznym niebieskookim blondynkiem wlosy mam lekko za uszy dziewczeca uroda wlasnie skonczylem 15 lat i mogę w końcu isc na calosc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne.to są skutki nieszczęśliwego dzieciństwa.moja rówieśniczka 33 lata wyszła za mąż za rozwodnika który teraz ma na pewno 60 lat (jak nie więcej) wiem,gdyż jej ojciec powiedział mi że bardziej pasowałby ten facet wiekiem do jej matki,bo jest jeszcze starszy od niego.a jej ojca wyrzuciła jej babcia z domu ponad 20 lat temu.matka nie miła nic do powiedzenia.babka rządziła całą rodziną,nawet tym z kim córka ma sypiać i żyć.babka zbiera teraz owoce swojego traktowania najbliższych.wnuczka jest ze starym,siwym,chudym palaczem.a córka samotna i czterech ścianach.chore.winę za losy córki i wnuczki ponosi j/e/b/n/i/ę/t/a babka.wnuczka nie ma pojęcia dlaczego rzuciła się na 30 lat starszego rozwodnika.szukała ojca.proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im starszy mezczyzna tym szczesliwsza kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9996969
poznam młodszą kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×