Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

venus z wenus

poranna kawa rozpala moje zmysły

Polecane posty

Gość gość
Wandzia z nowym nickiem i awatarkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzę Ci coś...z litości... Bo widać, że Ci się tyłeczek do obcego chu/ja pali. Załóż temat nie na temat i wysil mózgownicę, a może zaintrygujesz jakiegoś napaleńca rozmową. Tylko, na miłość boską, zmień nick, bo ten spaliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To umyj pipkę bo zaraz woń śledzia cię zdradzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czwarteimperium
Hihi. Mysle, ze piszac tak znajdziesz samych prostakow. P.S. wspolczuje tesciowej w domu :( Helol Sam 👄 dobrze, bo mnie tez nie swedzi. Mam drapa-ka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi, że spaliłam....Następna zazdrosna...Załóż sobie swój tak zazdrościsz... Mąż tak mówi na moją muszelkę, pipka :) i nam się tak podoba, chyba nie ma w tym nic złego...:O Czepiacie się jakiś głupot jakby nie można było miło pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Twoim przypadku, złotko... najbardziej adekwatny do poziomu Twoich wpisów będzie nick "o co chodzi?" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi to bardziej z taką "Mariolka" mi się kojarzy. takie slodziutkie:O nie piszę tego złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu nie ma ani jednej normalnej osoby...Zamykam ten temat i proszę więcej tu nie pisać...Umiecie robić tylko przykrość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja pier/do/lę ! :-D Ameba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku lat nie dogaduję się z mężem...i nie mam nawet z kim pogadać...siostra we włoszech...Myślałam, że tu ktoś też ma podobne problemy i sobie normalnie pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro, to będzie Twojemu mężowi kiedy dowie się, że lu/ja szukasz. Usuń historię i weź pigułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Pazurki robia wzorki- na plecach najlepiej i to meskich siostro. ;) Hihi Mariolka. :D Ooo tak. Strzal w dziesiatke. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ możemy porozmawiać:) No chyba .... jeżeli kobieta Tobie nie odpowiada, to cóż..To idę więc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Kuuuu...chce Mariolke do lozka. Uwielbiam poczucie humoru u mezczyzn, uda sie same roz... no wiesz. ;) Dzieciaczki? Nie lubie zdrobnien. Kojarza mi sie z taka "Dolly Parton" z ciastem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet to blond wlosie nie przeszkadza . Nie?:D Venus czyli z seksem nie jest u Was tak zle skoro się udało dwójkę stworzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×