Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pióro wieczne

Polecane posty

Gość gość

Planuję kupić pióro wieczne dla mojego męża pod choinkę. Gdzie kupić takie które będzie naprawdę porządne no i też przystępne cenowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę polecić Kałamarz www.kalamarz.net. Mają tam naprawdę bardzo porządne i klasyczne pióra (a wiadomo że ta klasyka zawsze najlepiej się obroni). Do tego można u nich kupić atrament w ładnych kałamarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie prezenty kupuję zawsze w sklepie www.papiernozyce.pl bo mają najlepsze ceny i spory wybór, a do tego znają się na swojej pracy bo są w stanie za każdym razem doradzić i pomóc mi wybrać coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczne pióro to jeden z najwspanialszych prezentów, moim zdaniem nie ma sobie równych. Świetny wybór! Sama dostałam pióro wieczne kilka lat temu i do dziś z niego korzystam. By prezent był ponadczasowy i przetrwał codzienne użytkowanie, omijaj najtańsze modele. Najlepiej wybierz coś z markowych piór (Parker, Waterman), można je znaleźć w atrakcyjnej cenie w sieci http://www.pioro.co/ lub w sklepach stacjonarnych. Jeśli to osobisty upominek dla męża, możesz coś na takim piórze wygrawerować, będzie wówczas jeszcze bardziej osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×