Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chrześniak męza ma urodziny w Mikołajki. Ile prezentów kupić?

Polecane posty

Gość gość

Ma młodszego brata? Powinniśmy kupić dwa takie same prezenty na Mikołaja i jeden dla chrześniaka z okazji urodzin czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze Ci jak ja bym zrobila (i jak zyczyla bym sobie zeby bylo zrobione gdyby to byly moje dzieci): kupilabym prezent urodzinowy, a co do mikolajek to albo nic albo np. czekoladowego mikolaja. Tyle. Wg mnie mikolajki to bardziej takie swieto gdzie drobiazg dostaje sie od rodzicow a nie od calej rodziny na okolo. Z akcentem na drobiazg, a nie sto tysiecy zabawek i pozniej problemy typu "moje dziecko ma wszystko, co mu kupic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku młodszemu daliśmy zestaw książeczek, chrześniakowi prezent za ok. 100 zł, a bratowa i tak nas obgadała, że jesteśmy sknery itd. Dlatego sama nie wiem jak postąpić, żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzesniak jakiś fajny prezent na urodziny plus czekoladowy mikołaj Młodszy z,braci same słodycze i jakiś drobiazg np resorak na Mikołaja Pamiętaj święto ma starsze dziecko i to jego dzień nie młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim wypadku nie kupiłabym nic. Co za debile. W ogóle co za moda? Ja chrzestnym swojego dziecka powiedziałam żeby nie przynosili prezentu co okazję! Tych jest 10 w roku razy nas rodziców plus dziadkowie, ciocie to i tak jest 50 zabawek rocznie i to tylko na szkodę dziecka, bo dziecko mając ich za dużo ani ich nie docenia ani go nie cieszą dłużej niż minutę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie damy nic to znowu będzie problem i bratowa m nas obgada. To dziecko to syn brata męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałabym prezent urodzinowy chrześniakowi, składając życzenia, a następnie jakieś małe paczuszki że słodyczami dla obu chłopców, mówiąc, zemikolaj zostawił coś dla nich u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni ;)) Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych! Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów :) Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! :) Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chłopaki wierzą w Mikołaja, to koniecznie musi być osobny prezent. Ja bym dała obydwu coś małego na Mikołajki (nawet same słodycze albo książeczki), a jubilatowi dodatkowo - coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×