Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biuro rachunkowe Rybnik

Polecane posty

Gość gość

Czy możecie mi doradzić jakieś sprawdzone biuro rachunkowe w Rybniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A&J consult w Rybniku Białych 5. Wg mnie najlepsze w całym okręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam Bilans www.bilans.info.pl z którego usług korzystam już od dłuższego czasu. Prowadzą księgowość mojego biura i ani razu nie mieli żadnej wpadki. A i jakiekolwiek byś nie wybrała to pamiętać że bardzo niska cena niestety zazwyczaj świadczy o tym że to nie jest wysoki poziom – sama się o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić Bilans. Mój mąż wynajął ich do prowadzenia księgowości i jest zadowolony. Wszystkie kontrole przebiegają zawsze bez żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaKozioł
Ja swoje sprawy księgowe z Rybnika przeniosłam do Bielska Białej, jakoś w Rybniku nie mogłam trafić na biuro, które w 100% by odpowiadało moim oczekiwaniom. Teraz całą moją dokumentacje prowadzi biuro rachunkowe GWARANT i mogę ich wszystkim szczerze polecić. Są bardzo dokładni i profesjonalni, wszystko zawsze zrobione jest na czas i tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaRybka
Zgadzam się całkowicie - Gwarant jest najlepsze w okolicach! Już teraz nie martwię się tym, czy dokumenty będą przygotowane w umówionym terminie i bez błędów, zawsze wszystko jest tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu skorzystałbym z innej, śląskiej kancelarii - K&K w Bielsku http://kancelariapodatkowa.bielsko.pl . Ich wsparcie okazało się niezwykle potrzebne i solidne, współpraca z nimi opierała się na zupełnym profesjonalizmie. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina69
Zgadzam się z moimi poprzedniczkami - w okolicach tylko Gwarant! Moi znajomi z Krakowa przenieśli do nich swoją księgowość, bo nie mogli znaleźć tam na tyle doświadczonej osoby, która poprowadziłaby księgowość firmy z udziałem kapitału zagranicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela_oblok
Jak jesteście z Warszawy to polecam Wam biuro rachunkowe M&M Księgi Rachunkowe - http://www.ksiegi-rachunkowe.com/ Świadczą usługi na najwyższym poziomie i są profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Biuro Rachunkowe Granek wszystko prowadzone na czas, super kontakt z księgową, zawsze można liczyć na fachową poradę, nigdy nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina67
Jeśli jesteś w stanie podjechać do innego miasta to zobacz ofertę Gwarantu z Bielska Białej - świadczą też porady online, co w dużym stopniu ułatwia współprace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam biuro księgowe www.plus.katowice.pl z Katowic i jestem bardzo zadowolona z ich usług a korzystam z ich usług od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Ja polecam biuro rachunkowe z Tarnowskich Gór - Dobre Biuro sc. Obsługa i usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasza firma nie jest z Tarnowskich Gór, ale obsługują nas zdalnie i jesteśmy zadowoleni. Zero błędów i spokojne kontrole. www.dobrebiuro.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian rybnik

Ja w Rybniku polecam http://www.actarii.pl korzystam z ich uslug od 2015 roku. Kontrole które mialem z zus i pfron bardzo dobrze wypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×