Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fetyszystapodpasek

wkurzają mnie Polki które zmieniają wiare dla chłopaka Araba

Polecane posty

nie jestem rasistą chociaż nie przepadam za tym całym islamem. Polki poznając faceta np z Iranu zakochują się w nim no bo przecież mają dobrą bajere i bezgranicznie ufają. wyjeżdżają do ich kraju, ślub , dzieciak i wspólne mieszkanie. i tu zaczyna się płacz. Fakt jest taki, ze tradycji sprzed tysiąca lat nie zmienisz chociażbyś się zesrał. wiem bo mój pradziadek był z Iranu, chociaż mieszkał od urodzenia w Polsce, był katolem to i tak nosił spodnie w rodzinie. wracam do początku. Polki są chowane w innej kulturze bardziej wyzwolonej również duchowo i nie rozumieją dlaczego ich arabski mąż jest cholernie zazdrosny, karze wiązać włosy a w tamtych krajach to norma, więc pretensje miejcie do siebie. dlaczego atakuje się tych facetów skoro to ich zwyczaje? kobiety te zaczynają się ubierać w spódnice, hijab i tym podobne. wprowadzają nową kuchnie, dzieci noszą arabskie imiona itp itd. dobra jeśli to robią zagranicą to jeszcze zrozumiem, ale dlaczego w Polsce?? jak dzieciak urodził się w Polsce to nadają mu np imię Miriam a przecież można MArysia nie ? kurde to takie zacieranie naszych tradycji , polskości skąd to się bierze? czy jesteście tak zakompleksione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×