Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madejczuk96

Poszedł do mojej przyjaciółki!

Polecane posty

Witam! Zarejestrowałam się tu specjalnie, by prosić o pomoc... Przejdę od razu do rzeczy. Mój były chłopak, zarywa do mojej przyjaciółki! Zerwał ze mną przez przypadek, bo bardzo się pokłóciliśmy.To było nie kontrolowane i samo padło mu z ust. Ja sama powiedziałam "No i dobrze!". No i mam przyjaciółkę. Kiedyś mowila mi ona, ze podoba sie jej on, ale nie chce psuc mojego zwiazku, ze jej przejdzie i ze obiecuje. A ON mowil, ze za nia nie przepada. Po tygodniu nie odzywania sie do siebie widze go jak chodzą razem, spaceruja, smieja sie i swietnie sie bawia. Moja przyjaciolka jest szczesliwa bo wreszcie ma go dla siebie. A ON? TAK SZYBKO PRZERZUCIL SIE NA INNA? JAK Z NIM POROZMAWIAC? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyyy a o czym Ty chcesz z nim rozmawiać? Olał Cię i raczej mu z tym dobrze. Przyjaciółce wygarnij za to, że niezła z niej zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest zdzira :O zerwalas z facetem a on uderzyl do innej, gdyby byla zupelnie ci obca to nawet bys o niej nie pomyslala, a teraz masz myslec ze jest zdzira mimo ze nic nie robila by ci go odbic, tylko dlatego ze jest twoja przyjaciolka? a jezeli im jest pisane byc razem? zniszczysz w imie 'przyjazni' ich milosc i ich szczescie bo wymagasz od kogos przyjazni ale sama przyjaciolka nie jestes i na przyjazn nie zaslugujesz?? przyjazn to nie jest kiedy obgadujesz innych z laska, ale kiedy jestem przy kims zawsze, nie tylko w smutko co jest latwe ale tez w szczesciu co zawistnemu polaczkowi ciezko przychodzi i rzadko sie na to zdobywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kiedys to samo przezywalam , ale jak sie dowiedzialam to slabo mu dawalam , a ja rznal ile tylko mogl i jak mu stal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga autorko Ten pan powyżej trochę się nasmiewa. Nie czytaj tych bzdur. Powiem Ci ze narazie nie jestes gotowa spojrzeć na to z boku, bez emocji. Mogę z doświadczenia Ci powiedzieć że jeśli dwoje ludzi sie kłóci to normalne, ale pokloci w sensie wymienia opinię. Jeśli natomiast coś komuś dłuższy czas przeszkadza i dusi to w sobie a potem wybucha i jest w stanie odejść znaczy to, że taka osoba już dawno była nieszczesliwa w związku. Pytanie do Ciebie czy chcesz zabiegać o tego faceta, skoro coś takiego przeszło mu przez gardło. Pomyśl jak będziesz się czuć kiedy on wróci do Ciebie a zostawi przyjaciółkę. Jaka będzie to relacja między Tobą a nią. On już to zepsuł. Daj im czas a okaże się co między nimi kryje się naprawdę. zajmij się sobą, poszukaj czegoś co sprawia Ci radość, kino, spacer, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym chcesz z nim jeszcze rozmawiac ? zerwal z toba :( to ci nie wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×