Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapalenie krtani u 2.5 latka

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy borykala się któraś z was z tą chorobą. Wczoraj byliśmy u lekarza.przepisał engystol,jakiś lek nie pamiętam teraz nazwy(syrop antyalergiczny) i inhalacje nebbude. Dwa pierwsze dni była gorączka ponad 39, już spadła..Mała zasnęła po 20 i co chwila.się budzi bo męczy ją kaszel. Kurcze.zamiast być lepiej to jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przechodzę z córką zapalenie gardła i krtani. To już 5 dzień i dziś dopiero jest lepiej bo kaszel powoli ustępuje. Ale 4 pierwsze dni to masakra kaszel chrypa i katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powieś blisko łóżka mokre ręczniki, uchyl okno - w chłodnym powietrzu gardło mniej puchnie i łatwiej oddychać. Moim dzieciom lekarz zawsze przepisywał na sytuacje awaryjne hydrokortyzon a w kiepskich sytuacjach wizyta na pogotowiu wskazana. Jeden zastrzyk i po kilku minutach dziecko odczuwa ulgę. Zwykle pierwsze 1-3 dni ciężkie i potem już dziecko nie ma problemów z oddychaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień faktycznie jest chrupki i kaszel. W nocy chyba się nasila. Teraz usunęła i jest jakiś czas cisza. Powiedzcie jakie leki wam lekarze przepisali. Noe wiem czy jutro nie pójdę jeszcze raz do pediatry. Mała nie przepada.za.inhalacji. Niby robi ale za bardzo nie chce oddychać. Zagaduję ją to chociaż.rozmawia.i.zawsze coś. Ręczniki mokre mam wywieszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia miała zapalenie krtani jak miała 16mies, mąż poszedł z nią do lekarza i natychmiast dostała zastrzyk bo tak miała opuchnięte już gardło. Wieczorem 6tyg syn miał już zapalenie płuc. Jak to wszystko wspominam to masakra. Karetka, tydzień na oiomie. A potem ponad pół roku inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jutro pójdę z nią.jeszcze raz.zobaczymy jaka będzie nocka. Myślicie że taka.inhalacji ma.sens i pomoże jak ona.jest taka.przerażona, że mało co.wdycha.. Trudności.z.oddychaniem.nie ma.więc chyba się nie pogorszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na zapalenie krtani pomogły inhalacje z pulmicortu - mała spokojnie przespała noc ( a jechaliśmy na nocną pomoc medyczną bo tak nagle zaczęła kaszleć o 23, że tchu nie mogła złapać - na szczęście było zimno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka prawie 2,5 r od kiedy poszła do żłobka miała zapalenie krtani już dwa razy. Zawsze inhalacja z pulmicortu 2x dziennie plus w południe z samej soli. Do tego antybiotyk. Po paru dniach poprawa. W pokoju dziecko musi mieć wilgotno i chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę że warto sobie zamówić model Novama Familino Pro. Mi się ten inhalator bardzo fajnie sprawdza przy górnych drogach i przy dolnych drogach oddechowych. Jest tutaj możliwość regulacji wielkości leku przez co można go na tyle skompresować żeby sobie opadł aż do płuc zamiast osadzić się tylko na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja będę podpowiadała Familino Pro z dożywotnią gwarancją. Full opcja czyli inhalator i irygator w komplecie. Można stosować do roztworów soli fizjologicznej ale też z lekarstwami przy poważniejszej terapii np. dolnych dróg oddechowych...co mieliśmy ostatnio okazję przetestować u naszego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.05.2019 o 10:41, Gość gość napisał:

Ja będę podpowiadała Familino Pro z dożywotnią gwarancją. Full opcja czyli inhalator i irygator w komplecie. Można stosować do roztworów soli fizjologicznej ale też z lekarstwami przy poważniejszej terapii np. dolnych dróg oddechowych...co mieliśmy ostatnio okazję przetestować u naszego synka.

Tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×