Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idealnie nieidealny

jestem bogaty i przystojny

Polecane posty

Gość agw
Piszesz prawdę, Twoja historia ubiegła moją przyszłość, wiem już jaką drogą nie iść, dzięki że coś Cię natchnęło by tu napisać, bo to dla mnie ważny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głównie burak :) bo wiesz, po cebuli sie kuli i bie byłbys z podkulonym taki naj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzewidywalna30t
hehe gratuluję ale i tak cię nie chcę chociaż jestem biedna i nie mam studiów ani figury modelki i piszę to szczerze-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne , poprawiloscie mi nastrój w ten senny dzień :) Moja teoria jest taka,że to nie idealnym bycie a odnalezienie się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu jest zbiegiem pozytywnych zdarzeń:) Niestety bywa i tak,że może wszystko się zmienić :/ Jesli Cię stać na realizację pasji to odszukaj je w sobie i spelniaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 tys od starych to nie bogactwo, szczeniaku:O nic w twojej wypowiedzi nie znalazlam interesujacego, wydajesz sie nudny. Zadufane szczeniaki nie wzbudzaja zainteresowania. Do tego zapewne jestes brzydalem uwazajacym ze jak zalozy markowe spodnie to jest przystojnym lalusiem:O Jak sie nie potrafisz zakochac w kobiecie to nie zakochuj sie. Wystarczy, ze kochasz siebie. Do idealu to dziecko jeszcze ci daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×