Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eweeelka

Fajne lakiery do paznokci

Polecane posty

Gość gość
nie obyłabym się bez hybryd, są one wygodne i w nich mogę robić zupełnie wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam sprawdzić lakiery do paznokci Goldenrose, są naprawdę ładne i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają żelowe od miss sporty - ostatnio wyszły fajne kolory, taki ciemnozielony i brązowy - idealne na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnimi czasy sięgam tylko po lakiery hybrydowe które trzymają się znacznie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, ze hybrydy sie trzymaja dłuzej niz zwykly lakier, to fakt, mi sie najdłuzej trzyma bez jakis odprysków itp semilac i makear i tylko te mogę polecić, cena obu taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam dwa odcienie z tej nowej kolekcji miss sporty lakierów żelowych. Taki szary i czerwony z połyskiem takim - ekstra ;) i do tego całkiem długo się trzymają. Ale jak dla mnie najlepszy to mają pędzelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaminiaw
U mnie na jesień zawsze tradycyjnie odcień plum z semilaca. :) mój faworyt. Ale w tym roku stwierdziłam, że może trzeba coś zmienić i zamówiłam sobie na topdrogeria.pl kilka nowych i są to takie odcienie wina i pudrowego różu. Zobaczymy czy pokocham te kolory tak jak ten śliwkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam 718 glamour makear, fajny kolor który nadaje się na wszystkie okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lakier hybrydowy to polecam z Makear. Bardzo fajny, przyjemny w nakładaniu. A poza tym mają dużą paletę kolorów do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na myśli że te lakiery makear są przyjemne w nakładaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam na dłoniach srebrne hybrydy Glamour 721 z makear! piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
Było zmieszać ten kolor z jakimś zwykłym szarym a kolejny paznokieć z tym mirror powder z makear, co nadaje efekt lustra paznokciom. Fajnie by to mogło wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to makear tez ma efekt lustra, pokażesz linka bo właśnie jakiś czas temu szukałam i nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wygląda makear z serii glamour 772, taki głęboki niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Lubię ich lakiery bo się fajnie nakładają, kryją bardzo dobrze i efekt jest na długo, u mnie 3 tyg to min i zazwyczaj zdejmuje tylko ze względu na odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na początku nie kupowałam ich bo miałam takie z zestawu ale gdy mi się tamte skończyły i postanowiłam kupić coś innego to powiem że niebo a ziemia. Te makear faktycznie kryją za 2 warstwą a tamte... nie dość że rozlewały mi się jakoś aż na skórki to i krycie takie że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz może taki termiczny lakier z makear? słyszałam że fajnie zmienia kolor szczególnie wydać w zimę gdy jest duża zmiana temperatury. Jestem ciekawa jak działa, może kupiłabym sobie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termiczny z makear, rewelacja, fajnie zmiania kolor. Zawsze to jakieś urozmaicenie :) nigdy kolor się nie znudzi bo zmiana się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!! WON ze spamem GÓOOWNEAR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaka
A co uważasz że lepiej czytać to co ty piszesz?? Mam z makear kilka lakierów i każdy jest super, dobrze kryją, sa trwałe więc nie dziwne że dziewczyny polecają dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dostane lakiery hybrydowe stacjonarnie? Nigdzie nie ma porzadnych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellkia89
Najlepiej jest zamawiac przez neta bo ceny sa zdecydowanie lepsze niż stacjonarnie. Ja z MakeAr często robię zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkaa_85
Też ostatnio zamówiłam 5 nowych kolorów z Makear - jasno różowy nr 507, pastelowy fiolet nr 510, błekitny nr 567, szary nr 750, żółty N06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaFikkk
Makear bardzo lubię! Lakiery sa trwałe, świetnie się nakładają i ja wybierając z palety na stronie zawsze trafię i wybiorę odcień który mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×