Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morelowe sny

zabawy w sypialni w większym gronie

Polecane posty

Gość gość
Możecie wierzyć albo nie, bawiliśmy się tak ze znajomym małżeństwem, impreza i jakoś tak wyszło, teraz jest problem... jedna z pań jest w ciąży i nie wie z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem też szukamy pary do zabaw i wymiany partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakas parka chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie macie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej co lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzów okolice? ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia614

Witam chciałam wam przedstawić moją przygodę która mnie spotkała całkiem niedawno gdy postanowiłyśmy świętować zaliczenie pierwszego roku. Ustaliłyśmy że spotykamy się wszystkie o 18 u Klaudii gdzie miałyśmy się trochę wstawić i ruszyć na miasto i tak się stało około 20 już byłyśmy na tyle podpite że humor nam dopisywał, śmieszki muzyka tańce oraz przymierzanie kolecji Klaudii. Wszystko typowo babskie, lecz nieoczekiwanie do Natalii zadzwonił chłopak że chce wpaść się przywitać bo wrócił z delegacji po kilku dniach nie obecności. Znałysmy to już po kilku spotkaniach w klubach kiedy Nati z nim przychodziła. Kiedy wszedł do pokoju musiał biedak czuć się mega nie zręcznie on trzezwiutki i zmęczony po trasie my pełne energii  tańczące spiewające a nawet niektóre z nas ubrane bardzo skromnie. Sama miałaś jedynie spódniczke stanik i w ręku jeszcze nie ubraną bluzke. Tomek popatrzył na nas dziwnym wzrokiem na co otrzymał szybki komentarz od Klaudii "no co tak wygląda babski wieczór, nie stresuj się dzisiaj musimy się bawić! Usiądź możesz dzisiaj popatrzeć jak się przebieramy!" Usiadł i zajał się opowiadaniem Nati o pracy a my dalej szalałyśmy z coraz większym szumem akoholu w głowie. Klaudia zdecydowanie najbardziej zadowolona z obecności Tomka zapytała Nati czy nie ma nic przeciwko na to jak zobaczy kogoś więcej w stringach od niej samej. Nie czekając na odpowiedź ściągnęła ...enkę odsłaniając swoje ciało w samej bieliznie. Tomkowi aż się oczy zaświeciły. Luz totalny z każdej strony, również Nati podskoczyła z fotela by nie zostawiać Klaudii samej kuszące Tomka i szybko zdjęła z siebie ciuszki uśmiechają się do swojego chłopaka. Kilka kieliszków później już każda z nas chodziła w samym stringach swięcąc pośladkami jakby wgl tam nie było żadnego faceta. Klaudia wpadła na pomysł że Tomek zasiądzie w jury i o każdej opowie kilka słów. Tomek podniecony już dawno obczaił tyłek każdej z nas bez wachania się zgodził. Tak więc Klaudia wystąpiła pierwsza potem Nati i dalej Ania Paulina i Ja. Mnie ocenił w ten sposób że mam mniejsze piersi reszty koleżanek Ale fajną pupe, płaski brzuch i fajne uda. Nati oczywiście ocenił najwyżej i Anie która urzekła go wysportowanym ciałem i umiesnionymi udami. Po tym rozręcił się na dobre wypił z nami kilka kolejek i zaczęliśmy tańczyć w przyciemnionym pomieszczeniu. My wszystkie oczywiście w dalszym ciągu w samej bieliznie. Co chwile czułam lekkie klepanie i ocieranie dłoni o moje pośladki i brzuch. Nie wiem czy to Tomek czy dziewczyny. Prawdopodobnie i on i nie to robiły. Dzisiaj nie było żadnych zachamowań. Zabawa rozegrała się na całego już dawno zapomnieliśmy o wyjsciu na miasto tu działo się wystarczająco dużo by się nie nudzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia614

...dotyk dziewczyn i napalonego na nas chłopaka sprawiał spore podniecenie. Zamykałam oczy i oddawałam się tym przyjemnym chwilą. Było naprawdę świetnie wydawało się że lepiej być nie może jak Klaudia wpadła na kolejny zwiariowany pomysł podchodząc do mnie odpinając mój stanik wyrzuciła go gdzieś w kąt pokoju. Zanim ogarnęłam co ona właśnie zrobiła już kolejne dziewczyny tańczył że skaczącymi cyckami. Popatrzyłam tylko na Tomka kontrolne czy już wszystko widzi. Nic przegapił tego. Oglądał nas wszystkie dokładnie z usmiechem jakby znalazł się w raju i pewnie tak też się czuł. Myślałaś teraz tylko czy to już koniec czy zaraz wydarzy się coś co znowu mnie zaskoczy mimo że byłaś mega pijana i gotowa na wszystko. Coraz więcej dotykania złapania za tyłek klapsów i obmacywania piersi sprawiało że robiłam się mokra na dole. Czułam tam ogromne pragnienie dotyku. Podeszłam do Pauliny złapałam ją od tyłu i w tańcu zaczęłam łapać ją za podbrzusze co chwilę zjeżdżając niżej. Było mi mega przy mnie chciałam więcej Ale czekałam aż reszta załapnie ten kolejny krok. Nie czekałam zbyt długo już przy ścianie działał Tomek obmacując ostro Nati. Wydawało się  że zaraz będą się tu przy nas kochać. Rzuciłam wzrokiem w drugą stronę pokoju gdzie Klaudia zabierała się za Anię przybliżając się do nas jakby nie pewnie czy takie ułożenie w pary nie jest zbyt homo. Juz chwilę później stanowiłysmy w czwórkę grupke napalonych na mnóstwo wrażeń niegrzecznych lasek. Dotykałysmy się namiętnie a moja cipcia byla bardzo mokra. Mialam ochote się ich pozbyć więc jeszcze bardziej naciskałam na łechtaczke Pauliny by przyspieszyć to wszystko. Paulina wręcz błagalnym głosek wyjęczała żebym wsadził jej do środka. Zrobiłam to bez zastanowienia się. Palec wszedł bardzo gładko. Mogłam odrazu dołączyć drugi i tak posuwałam jej dziurke choć nigdy wcześniej nie dotykałam zadnej cipki oprócz swojej. Ania zrobiła to że mną a Klaudia chyba to samo z Anią. To były najprzykemniejsze chwilę w moim życiu. Alkohol muzyka i grupowe dogadzanie które rozsadzało mi szparke. Klaudia zaproponowała żebyśmy się przeniosły na łóżko i przyniesie kilka gadżetów. Nie było wątpliwości bez słów poszłyśmy się położyć wygodnie wtulając się siebie i dalej działając wzajemnie w swoich majteczkach. Klaudia podała mi jeden wibrator a drugi podała Ani. I tak Ania zajęła się Kaludią a ja Pauliną. Podeszłam pewnie do niej rozszerzając jej nogi i przyłożyłam jej wibrator A on wslizgnął się bez oporu do środka. Paulina zerwała się raz gwałtownie i dostosowala się pod mój rytm. Nie żalowałam jej wkładam odrazu mocno i głęboko robiłam to tak jak ja bym chciała. Paulina mimo mniejszej postury mieściła całkiem spory wibrator w całości. Widok ten niesamowicie mnie podniecał. Dawno nie miałaś takiej ochoty na seks. Nie myślałam o niczym innym jak tylko zaspokoić Pauline z mysla ze ona zrobi to samo zaraz ze mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×