Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żanka83

Catering na spotkanie biznesowe Trójmiasto

Polecane posty

Gość Żanka83

Witam was drogie Panie. Za pewne nie jedna z was korzystała już z usług firm cateringowych. Poszukuje sprawdzonej, smacznej kuchni na spotkanie biznesowe w trójmieście. Dobrze by było aby znalazła się też obsługa kelnerska ale to nie jest konieczne. Ważne aby jedzonko było smaczne i firma nie zawiodła ze spóźnieniem albo zbyt wczesnym przybyciem (ciepłe a nie zimne). Mam nadzieje że możecie polecić jakiś dobry catering. Dziękuję i pozdrawiam. Żaneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszyńska1
Ja zamawiałam catering z Szafran i Miód. Bardzo smaczne jedzenie było, a nawet właśnie obsługa kelnerska jeśli klient chciałby. Jak dla mnie firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłamoja
No my tez juz dwa razy braliśmy na imprezę firmową catering z Szafran i Miód. W Gdańsku popularny catering, bo jak widać po samej nazwie dania są pełne przypraw, aromatyczne. Ja jestem amatorką kulinarną dlatego zwracam uwagę na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria_cata
Na imprezie firmowej u mnie w pracy była catering z szafran i miód, daje stronę jakby ktoś chciał zobaczyć http://szafranimiod.pl/, i powiem wam, że było bardzo smacznie i też fajna obsługa kelnerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśśka
Szafran i Miód mają dobrą kuchnię, warto sobie zamówić od nich catering bo mają fajne ceny, ja nawet na święta brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuska56
Ja z szafran i Miód brałam jedzenie na chrzciny. Smaczne dania, przemiła obsługa. Wszystko zrobiona na czas i tak jak się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejkagwiazd
My braliśmy od Szafran i Miód na wesele, a to oczywiście bardzo ważna "impreza", stąd wnoszę, że spokojnie sprostają także spotkaniom biznesowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniuszka
Jak najbardziej z Szafran i Miód, świetne, wyraziste smaki, niestandardowa kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styxu
Pyszne dania w Szafran i Miód. zamawialiśmy teraz na ostatki, super smaki i spora ilość jedzenia za taką cenę, naprawdę można było się najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolibak
Duże ilości smacznego jedzenia to jest to! W Szafranie mają smaczne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalina
Jak ktoś będzie chciał zaimponować gościom, to na pewno mogę polecić dania z Szafran i Miód, bogate, niejednorodne menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwek
Ja zamawiałam z szafranimiod.pl polecam gorąco bo przepyszne jedzonko podczas spotkania biznesowego to świetne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
W Trójmieście bardzo fajne są usługi cateringowe dostępne w http://foody24.pl/ . Według mnie jest to bardzo dobra oferta, więc możecie sobie przejrzeć dostępną tutaj ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko w Trójmieście znaleźć catering odpowiedni na spotkania biznesowe, na jakąś luźną imprezę to nie problem, ale czy na takim spotkaniu by się sprawdzili to nie wiem, polecam sprawdzić tę stronkę, jest właśnie opisane jak wyglądało spotkanie z cateringiem z trójmiasta http://www.biuronotarialnetorun.pl/spotkanie-biznesowe-i-katering/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fliczak
Szukając w Trójmieście firmy cateringowej dobrze jest zapoznać się z ofertą http://banglob.pl/ - z tego co się orientuję, przedsiębiortsow to oferuje catering nie tylko klientom biznesowym, ale również indywidualnym. Skontaktuj się z nią, aby omówić wszelkie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luba44

Catering biznesowy jest profesjonalny w Panoramie. Taka restauracja, która faktycznie gwarantuje jakość w normalnej cenie i nie ma przesadzonych dodatków. Czysto, elegancko, obsługa zna się na rzeczy i wie, co za biznes prowadzi. Nie ma tam ludzi na pewno zatrudnionych z przypadku. Co do jedzenia to jeszcze raz powtarzam, że w tej cenie takiego dobrego ze świecą, szczególnie lokalnie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja korzystałam z usług Pracowni Smaku. Jestem bardzo zadowolona. Zróżnicowane menu w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×