Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaMłodaPanna

Catering na ślub Gdańsk

Polecane posty

Gość MałaMłodaPanna

Poszukuję dobrego sprawdzonego smacznego jedzenia w Gdańsku na wesele. Osób około 80. Fajnie by było aby jeszcze jacyś kelnerzy albo kelnerki były. Ktoś coś może polecić? Skąd dziewczyny brałyście jedzenie na wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimini
Ja brałam z Szafran i Miód, mają naprawdę smaczne dania, znajdzie się tam coś dla każdego, od klasycznych po bardziej wykwintne, wszystko zależnie od preferencji zamawiającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talina_gdansk
Brałam ślub w tym roku i też zamawiałam catering z szafran i miód http://szafranimiod.pl/. Fantastycznie wszystko przygotowali, nie spodziewałam się, że będzie aż tak elegancko i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłąk
No jeśli chodzi o Szafran i Miód to z całą pewnością bardzo smacznie tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie koniecznie na http://www.gdziewesele.pl/Gdansk/ myślę, że tam z pewnością znajdziesz wiele firm, które świadczą usługi cateringowe na wesele w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis34
Szafran i Miód najlepsi. W dodatku mają również obsługę kelnerską więc zawsze lepiej. Firma na którą warto postawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amapułka
Ja się właśnie zastanawiam kogo wybrać. Jest trochę tego na mieście... Słyszałam kilka pochlebnych opinii również o Szafranie, mam ich na swojej liście do sprawdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszytka111
Szafran i Miód serwują smaczne dania, choć jestem wybredna naprawdę skusiłam się na wszystko na weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inicjałka
Ja od nich zamawiałam catering na wesele, to było piękne wydarzenie, a jedzenie było przepyszne. Wszystkim gościom smakowało, na obsłudze też się nie zawiedliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrys
No pyszne dania, fajne menu dla nas wymyślili. Zaskoczyło mnie kilka nowych smaków. Bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka87
Ja na wesele zamawiałam w Szafran i Miód. Bardzo smaczne + obsługa kelnerska. Bardzo mi się podobało. Terminowo i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość oryginalne dania gorące ma Panorama, nawet w menu weselnym zdarzają się perełki. Nie jest jedzenie robione na odwal się, tylko porządnie. Duża wartość cateringu moim zdaniem. Niezawodna marka pod tym względem w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Zdecydowanie mogę polecić pracownie smaku ! świetny catering 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika_00

Korzystam regularnie z cateringu panoramarestauracja.pl po obejrzeniu odcinka Kuchennych Rewolucji dawno temu. Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego lokalu, ale spróbowałam przekąsek, dań rybnych, steków i się przekonałam ostatecznie. Teraz przy każdej imprezie rodzinnej praktycznie współpraca z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Ja korzystałem z usług pracowni smaków, świetne jedzenie i dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×