Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saraa29

Szafran i Miód? Gdańsk, Sopot...

Polecane posty

Gość Saraa29

Hejka. Korzystała któraś z cateringu w gdańsku z Szafran i Miód? Organizuje urodziny (30) i chciałabym jakoś zaszczycić gości dobrym jedzeniem. Widziałam mają fajne menu ale nie wiem jak ze smakiem. Czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettti1
Ja stamtąd zamawiałam jedzenie także mogę polecić, bardzo smaczne dania. Świetnie przyprawione, naprawdę rewelacyjne smaki, choć jestem wybredna. Jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna885
Tak, catering fajny. Jedzenie dobre, ale też fantastyczni kelnerzy. No i nie ma z niczym problemu, w każdej chwili i w każdej sprawie można się skontaktować z menażerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość óla
Pyszne dania, kuchnia pachnąca przyprawami, ostatnio zamawiałam na urodziny, bo już mi się po tych świętach nic samemu nie chciało przygotowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka6
Sylwester z cateringiem od nich był wspaniały. Wszędzie pełno jedzenia i bardzo smaczne. Dużo nie płaciliśmy. Przekonałam się że warto zamawiać catering bo wygodniej a cenowo nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka123
Jeśli chodzi o pyszny catering to Szafran i Miód ma bardzo smaczny. Niedrogie, a pyszne dania. Bardzo profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrenka
Jak dla mnie pyszne smaki, super przyprawy, naprawdę króluje tam smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikawka
Ja mogę ze swojej strony jak najbardziej polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toonerka
zamówiliśmy od nich catering na ostatki na imprezę, pogoda sprzyjała, więc było naprawdę cudownie. Smaki faktycznie przepyszne, bo menu dokładnie wcześniej omówiliśmy, bardzo przyjemny właściciel i pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helnerka
smaczne domowe dania, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugenia34
bardzo smaczna, wymyśla kuchnia, kucharze z wyobraźnią- polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czawka4
Ja zamawiałam u nich catering na chrzciny. Świetna sprawa i bardzo smaczne. Wygórowanych cen nie mają więc warto. www.szafranimiod.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika444
Przepyszne jedzonko od nich! Naprawdę warto !!! Na ślubie przyjaciółki był, wszystko dopracowane do ostatniego szczegółu ;] www.szafranimiod.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buwia
Bardzo pychotka jedzenie! Syte, na czas, gorące. Nic więcej nic mniej. Nie droga firma ta Szafran i Miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy stypę w Panoramie, bo akurat pasowało całej rodzinie z dojazdem. Przyznam, że pozytywne zaskoczenie, kulturalni ludzie i kontakt sobie zapisałem. Wiadomo, okoliczności tragiczne, a obsługa nie popełniła ani jednego błędu. Za to przede wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×