Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość soyan

gdzie kupujecie dobre jakościowo ciuchy?

Polecane posty

Gość soyan

Jak w temacie. W jakich sklepach kupujecie dobre gatunkowo rzeczy, które nie wyglądają jak szmaty po kilku praniach? Dżinsy to wiem, bo sama sprawdziłam i trzymam się tylko Lee. Ale reszta ubrań, buty, torebki - poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły. Torebki mam z Wittchena - trzy - bardzo dobra jakość, jedną Nucelle - super, reszta słabe. Ciuchy bywają dobre z Taranko, ale najlepiej kupować, gdy są wyprzedaże, bo serce boli na widok cen. Tatuum jest dość dobre i Orsay, ale naciąć się można też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soyan
Orsay właśnie kiedyś miał fajną jakość, w ostatnich latach jest z nią kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Versace, Dolce&Gabana oraz w ostateczności Prada. Czasami Chanel. Torebki Wittchen to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję ciuchy w Lumpie jakie mi się trafia a czasami są naprawdę perełki tylko trzeba mieć czas i się nachodzic by coś znaleść ,ale są super ciuchy za 10 złoty które w sklepie są po 200zl. Można trafić na okazje jak się zna na ciuchach, kupiłam zara płaszcz za 60zloty piaskowy kolor szycie szlafrokowe z paskiem modny tej zimy w sklepie i na allegro nowy kosztuje 650zl. :-) jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję tylko na www.dobrejakosciowociuchy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to 10 czy 60 złotyCH, a nie złoty. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj 2 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotka654
Można samemu takie uszyć. Takie ubrania są najlepsze jakościowo, ponieważ wiemy z czego szyjemy i jak. Wiele materiałów fajnych do szycia można kupić w sklepie internetowym na: http://cottonbee.pl/ . Widziałam tam wielki wybór fajnych okazałych materiałów, które ciężko kupić w stacjonarnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciucharniach, outletach. Buty na eobuwie, torebki w sklepie firmowym Luxskór w Elblągu. Jak jadę nad morze, zawsze tam zajeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kupuję w Zalando zwłaszcza buty i torebki markowe bo mają fajne ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jakościowo ubrania można kupić w fly or die. Mają sklep internetowy lub stacjonarny w Łodzi. Ubrania są naprawde pierwszej klasy niech świadczy o tym to że są szyte u nas w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge polecić sklep z Łodzi - Fly or Die, który daje ogromną możliwość personalizacji zakupionych ciuchów. poza tym ich ubrania cieszą się dobrymi jakościowo materiałami i dobrymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooszka
tak, sama też trafiłam na ten sklep i faktycznie mają dobrej jakości ubrania. takze jeżeli w sieci kupować to wlasnie w flyordie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakosci wyszukuje w lumpeksach a potem przerabiam w/g siebie. Lubie szyc i cos tworzyc wiec troche to jak hobby traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anninka
ja tam wlasnie zobaczyłam to fly or die i jestem pozytywnie zaskoczona. bardzo mi się podobają, oryginalne i z tego co wyczytałam to polska marka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom w lumpeksach mozna znaleźć swietne jakościowo ciuchy, jeśli tylko masz czas i ochotę, żeby trochę poszperać. Mam kilka par dżinsów z grubego denimu, które będą mi służyć na lata. Jeśli chodzi o bluzki, swetry to też raczej unikam sieciówek, bo po paru praniach ciuchy nie wyglądają już tak dobrze. Jeśli chodzi o męskie, mój chłopak kupuje rzeczy głownie marki Prosto i jest bardzo zadowolony z ich jakości. Można je zamawiać na przykład tu :http://www.hustla.pl/men/spodnie/jogger/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lumpeksy i szyte w polskich firmach ciuchy, wszystkie sieciówki to badziew, nawet tam nie wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam wroclawskie factory ;) maja markowe ciuchy, a ceny sa nizsze niz normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często kupuję materiały i sama sobie szyję ubrania ;) mam przynajmniej pewność ż enikt nie będzie miał takich samych :D ogólnie szycie nie jest trudne, zajmuje troche wiecej czasu nic zakupy, ale uwielbiam to robic, mam fajną maszynę Łucznika, jakby ktos chciał się przyłączyć do tego hobby to tylko z tymi maszynami http://www.galerialucznik.pl/maszynydoszycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam, że zgadzam się z moją przedmówczynią w zupełności i sama dużo szyje bo w sklepach jakość często jest godna pożałowania, myślałam nawet nad tym żeby zacząć to robić bardziej zawodowo bo szczególnie dla dzieciaków zależy nam przecież na rzeczach wysokiej jakości i gdyby robić je jeszcze z ładnym haftem to myślę, że coś by mogło z tego faktycznie wyjść, mam już nawet upatrzoną maszynę i hafciarkę z Bernina, jeszcze tylko trochę odłożę i mam nadzieję, ze uda mi się wystartować z własnym biznesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafik

Ostatnio jak odświeżałam sobie wiosenną szafę to poratowały mnie zakupy w nico.com.pl. kupiłam na prawdę całkiem sporo i w dobrej cenie. Nie tylko sobie ale także właśnie mężowi i dzieciakom. A ubrania sie doskonale noszą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×