Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gry ważniejsze niż sex

Polecane posty

Gość gość
gosc 2.19 ty kretynie właśnie ja jestem atrakcyjna!!!!! I ja pisze na temat seksu a nie naszego życia. Nie pisałam ze jestem idealna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko potrzebujecie matki, która pogłaska, pochwali, zrobi za was wszystko i będzie wielbić, a od czasu do czasu podupczycie x I tu dochodzimy do sedna sprawy... wy kobiety dokładnie tego samego oczekujecie od facetów, a my faceci w swoich oczekiwaniach niewiele różnimy się od was i też chcemy czuć się docenieni i potrzebni. Ale niestety kobiety nigdy tego nie pojmą, bo kobieta to egoistka z natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4878734
No to masz ten sam problem co ja. Widzisz. Do grania w gry komputerowe potrzebne jest całe, możliwe skupienie (wiem, bo sama tak mam) to jak zabawa nową zabaweczką. Jak człowiek skupi się na czymś to nie myśli o seksie, a granie w gry komp. potrafi skupić człowieka i wciągnąć na kilkanaście godzin. Dlatego właśnie nie ma potrzeb bo siedzi przed komputerem. Szuka zabawy, która komputer mu daje po pracy w zawodzie. Jest dla Ciebie miły bo nim się zajmujesz, ale nie myśli o seksie i myśleć nie będzie. To tak jak byś moja kochana (powiedzmy, że lubi gotować i wciąga Cię to). gotowała z zapałem kilka dań, z całą pasją i tylko o tym myślała i całe swoje siły i ciało na tym skupiła, a wtedy przyjdzie ci chłopak i stwierdzi, że chce seksu tu i teraz, albo za godzinke albo za pol.. ale ty nie mozesz bo musisz dogladac zupy, albo kurczaka w piekarniku (wersja męska. Ma grę rankingową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha czyli typ "pier/dol/nięta", wszystko się wyjaśniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty idioto bo nie mam do Ciebie słów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4878734
autorko nie przejmuj się złośliwymi komentarzami. Piszą je najczęściej frustraci, którym się nie udało w związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:26 Dzieki za wyjaśnienie. Rozumowałam to podobnie ale co ja mam zrobić z tym napieciem przecież mam męża...jestem atrakcyjna i przez niego zaczełam myśleć o zdradzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na męskie d***** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy za wczesnie biora sluby, i dlatego tyle pozniej niedojrzalych zwiazkow. Dopiero tak po 35 roku zycia czlowiek przeszedl wystarczajaco aby docenic i szczerze kochac druga osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałbym się żenić z 35latką? chyba żartujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4878734
ha ha też mam takie myśli od jakiegoś czasu (związek już 5cio letni eh..) Musisz mu moja droga. Tak jak ja swojemu to uzmysłowiłam. Ostro i doraźnie jak Ci odmówi po raz kolejny (tylko pamiętaj, żeby nago mu na kolanach siąść i objąć czyniąc propozycję) powiedzieć "P*****l się razem ze swoim komputerem!" ubierz się i wyjdź. Bycie miłą nic nie da. On będzie się uśmiechał i odmawiał, ale musisz mu dać wyraźny znak, że jest nie w porządku względem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:35 dobry pomysł ;-) robiłam kiedyś tak tylko nie wyszłam a tym razem wyjde...może go to zaniepokoić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc- autorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4878734
Dobranoc autorko :) Pamiętaj. Zagroź swojemu Panu w czynach, a nie słowach to jak zobacz, że traci wygodę to zaraz się poprawi :) Niestety Panowie są wygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Szkoda, że w drugą stronę to jakoś nie działa... poza tym Może też być tak, że facet ma z jakiegoś powodu obniżone libido i poprostu nie ma na to ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przygarnijcie imigranta mylnie nazywanego uchodźcą,będźie cię dymał a mąż będzie miał spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8;41 sam daj uchodźcy jak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra runda w CS jest lepsza niz byle jaki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.42 nie unos sie,chce tylko pomoc facetowi uwolnic sie od napalonej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka niedopchnięta baba w rui to jak odbezpieczony granat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wymysł gościu coś innego bo jak już mam dać się w*****ać to nie uchodźcy tylko Polakowi :) aczkolwiek rozumiem, że to był prostacki żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie czytam i sądzę, że jest problem. Rady pewnej Pani typu albo sex albo walizki za drzwi są powalające :) Dla mnie sex to coś spontanicznego. Wyobrażacie sobie tępe spojrzenie faceta podczas takiego wymuszonego sexu? Jak sądzicie o czym by myślał w trakcie ? Inna rzecz czy miałby erekcję, utrzymał erekcję lub miał wytrysk ? Miłe Panie w udawaniu bijecie nas na głowę ! Facet jest niestety inaczej i gorzej skonstruowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaję jeszcze do tego co napisałem. Jak byście się w trakcie takiego wymuszonego sexu czuły ? komfortowo ? byłby satysafakcjonujący watpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie miałam ochoty( był taki czas) to się zmuszałam i możne faktycznie nie czułam się jakoś super. Więc on też czasem może się zmusić :) Kiedy go pieszczę to mu stanie ale on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepszy chyba jednak wibrator niż robienie czegoś byle jak bez uczucia .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on wiedział, że się zmuszasz ? watpię :) Ja gdybym wiedział to straciłbym ochotę ale moze dlatego, ze nie mam 17 lat kiedy faceci sa jak drwale rąbią co popadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedział bo mu mówiłam, że nie mam ochoty a kiedy tego nie mówiłam to i tak na pewno było widać bo zachowaniu. Właśnie zastanawiam się nad wibratorem. Nigdy nie miałam i nie wiem jaka długość i szerokość byłaby odpowiednia jak myślicie 13cm długości w sam raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas ja Ci odpisuję :) To kwestia Twojej wyobraźni i odczuć :) teoria mówi, że wibrator nie powinien być większy niż członek Twojego faceta :) Jest też kwestia co lubisz stymulować pochwę czy łechtaczkę (tu wystarczy niewielki :) ) Jeżeli kupisz za duży no to w przypadku seksu z facetem po iluś seansach z wibratorem będziesz swojego faceta dużo gorzej czuła :) Moja pani czasem zabawia sie z wibratorem w mojej obecności co bardzo mnie podnieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż znów nie lubi jak się sama dotykam nie wiem czemu mu to przeszkadza skoro on mnie pieścić nie chce. Niestety mój nie ma dużego penisa. A chciałabym zobaczyć jak to będzie z troszkę większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kup wiekszy zaspokoisz ciekawość i mniejszy :) warto wydać więcej na dobry żelowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×