Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szerokie biodra

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 152
jezeli masz wiecej niż 94 cm to zdecydowanie zalecam odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawilam cie? cale lato tyralam na rowerze, zeby pozbyc sie pilki ponizej placow koniec!!! teraz zaczne obciosywac tzytzki zero tolerancji na kobiecos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 s********j , ty tez nie bedziesz mial fajnej zgrabnej zony, zareczam ci ;) bedzuesz do konca zycia meczyl sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 to faceci maja debilu w biodrach , nie znasz sie kretynie, wysylasz jakies p******e zdjecia szerokich dup a tu p********z ze lubisz 90 , idz sie lecz glupi zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S*******ies prawictwo? Hehe ale klatwa od ciebie nie s*******il ;) brzydalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ta kobieta wygląda jakby miala 95 cm w biodrach https://www.youtube.com/v/N3Yw1zugin0 zaloze sie ze nie ma 100 cm .. To widać.. Jej biodra wydają sie szerokie bo ma wąską talię .. w talii na pewno ma okolo 60 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś na moim temacie zadyma się robi i to tylko z powodu większych bioder. Oj co za zamieszanie zrobiłem tym tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo nie ma gustu, wysyla zdjecia kanciastych tylkow i krzywych nog ;) to zwykly bezrobotny d**ek ktory zyje tylko wysyłaniem dup a i tak zadnej miec nie bedzie bo jest brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:55 bo mowilam co ze faceci jednak wola male d**y jak u dziewczynek , tu masz dowod na temacie , facet kaze odchudzac sie zgrabnej kobiecie a wysyla pokraki na zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak jak piszesz ! Takich pokrak nie potrzebuję, ale kobietę typu XL model z dosadnymi biodrami i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ty jeden lubisz kobiecość prawdziwa bo te inne niedorobki z małymi fiutami to zakompleksione dupki ktorym internet wypalił galy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem model L , XL to chyba panie o wadze ponad 80 :) ja mam 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01 aleś trafiła !!! Brawo ! No właśnie te małe fiutki nie doszły by nawet do ... a co dopiero taką kobietę pogilgać gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeszcze sie taki nie urodził co by kazdemu dogodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y? to jak ja ponizej 60 to chyba s:O fajnie :classic_cool: juz myslalam ze podupadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank prawictwo ma malego fiuta, widze to po jego osobowości, krytykuje kobiece ksztalty a sam ma problem ze soba, to sfrustrowany maly człowieczek ktory niczym nie zaimponuje kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 masz w biodrach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ale ja niczego nie krytykuje tylko pisze prawdę .. biodra powyżej 95 cm to przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna powinien miec czlonka minimum 15 cm a prawik ma 10 cm, za rok bedziesz mial juz 8 cm jak bedziesz go tak ugniatal siedzac na d***e na kafe 24 na dobe palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta w biodrach :classic_cool: wagowo jelopie w biodrach jak c***asuje moge miec 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo to ty jestes przegieciem, jednym wielkim przegieciem. Wstan spójrz w lustro pokrako, i co widzisz w lustrze ideał? bo ja widze na odleglosc krzywa pokrake z malym wiotkim oloweczkiem , prawdziwym mezczyzna to ty nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no ok juz rozumiem, wazysz 6o, nie zrozumialam bo pisalismy o szerokości ud ale nie nazywaj mnie jelopem ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 w biodrach , ja puerdole niezle, chyba nie dasz rady tak schudnąć , chyba nikt nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie ! Czy prawda jest , ze lubicie u kobiety figure klepsydry ? Tzn. waska talie i wyraznie zaznaczone biodra , proporcjonalnie do ramion ? :) Ilośc cm nie ma znaczenia, musi byc zachowana proporcja 30cm roznicy pomiędzy talia i biodrami :) Czy kobieta ma 70 cm w tali i 100cm w biodrach, czy60/90, czy 75/105 , to bez znaczenia..wazna jest własnie ta proporcja :) To sa piekne biodra :) Monica Belucci jest tego pieknym przykładem :) Czy Halle Berry :) Nie ma gorszej figury jak " na chłopak ' czyli mały biust, zero tali i wąziutkie biodra :D nawett dłuugie nogi czy szczupłośc tego nie ratuje, ot taki patyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie waze 60 😠 waze ponizej no w udzie jak ujdzie to mam tyle co waze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mam bede, pravik chyba juz nie wchodz na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11 15 cm. to nie wiele w porównaniu z moim dlatego mi potrzeba właśnie takiej szeroko rozłożystej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 60 w udzie ponad, czy to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kolezanke wielka, 180cm wagowo nie wiem bo nigdy prawdy nie powie ale tak na oko tez 80 biodra takie szerokie, jak wchodzi do lazienki to bokiem futryna ma tylko 60 cm:classic_cool: ta to jest szeroka a z tylu ciagnie jeszcze wiecej takie wrazenie z przodu mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 cm. dobre masz te uda oj dobre ! Miał bym za co chwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×