Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość gaajowy
Platforma Obywatelska nalega, by prezydent Andrzej Duda przyjął ślubowanie trzech sędziów, wybranych przez Sejm 8 października, powołując się na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie. Jednocześnie, ta sama partia, podczas swoich rządów nie wykonała 48 orzeczeń TK. I nie wiadomo, komu zarzucić brak respektowania prawa. Bo jak się okazuje, po prostu nie wiadomo, jak je interpretować. Problemem jest polski porządek prawny, w którym nie ma żadnych sankcji za niewykonanie orzeczeń Trybunału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz napisać normalnie? To nie jest wiersz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaajowy dziś Platforma Obywatelska nalega, by prezydent Andrzej Duda przyjął ślubowanie trzech sędziów, wybranych przez Sejm 8 października, powołując się na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie. x x Nie nalega, a żąda, żeby Duda postępował zgodnie z wyrokami TK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fragment z przemówienia Bermana do polskich żydów w 1945... ....'Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednocześnie, ta sama partia, podczas swoich rządów nie wykonała 48 orzeczeń TK. I nie wiadomo, komu zarzucić brak respektowania prawa. Bo jak się okazuje, po prostu nie wiadomo, jak je interpretować. Problemem jest polski porządek prawny, w którym nie ma żadnych sankcji za niewykonanie orzeczeń Trybunału. x x A ile tych orzeczeń powstało w czasie rzadów PO? I wiadomo jak interpretowac bo od tego mamy TK który wyraźnie napisał w swoich wyrokach jak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
nie wiersz. To jest komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś fragment z przemówienia Bermana do polskich żydów w 1945... x x Daj link do oryginału a przynajmniej do zapisu tego przemówienia w dokumentach państwowych. Nie bronię tego bandziora ale chciałbym wiedzieć na pewno, że to jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
A ile tych orzeczeń powstało w czasie rzadów PO? p a jakie to ma znaczenie ile powstalo,fakt jest faktem nie wykonywali orzeczen TK i tyle w temacie p swoja droga,jakie ty masz kompleksy to szkoda gadac,w sumie nalezy ci jedynie wspolczuc,ale sumie co tu sie dziwic cale zycie na jednym osiedlu z gabinetem komputerow i wentylatorem :D 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pozamiatane.Sa legalnie wybrani przez Sejm sędziowie a PO może z bezsilności najwyżej się posikac.Teraz będą ryczec bo PiS zabierze im telewizję. Reklamy rządu z Wyborczej i Lisweeka wycofane.Przy mizernej sprzedaży w kioskach też się skończą niebawem.Zapłaczą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to ma znaczenie ile powstalo,fakt jest faktem nie wykonywali orzeczen TK i tyle w temacie x x Ano ma, bo wg słów peowca w TVN PO odziedziczyła do zrealizowania ok 200 orzeczeń TK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga,jakie ty masz kompleksy to szkoda gadac,w sumie nalezy ci jedynie wspolczuc,ale sumie co tu sie dziwic cale zycie na jednym osiedlu z gabinetem komputerow i wentylatorem x x W tej chwili, w swoim życiu, mieszkam już w czwartym miejscu na stałe. Bido jedna...:D:D:D Kompleksy? Ja? :D:D:D Rozumiem, że w rozpaczy po kolejnej swojej kompromitacji wypisujesz takie idiotyzmy rodem z twojego omamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
shatyn chcesz link do info? Wejdź na wiadomości WP i sobie poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a tak na marginesie,to sie wcale juz nie dziwie,ze ci nicka zabanowali,jak sie przejrzy twoja tworczosc na orange to dobrze ci tak,ze masz bana,istnieje jeszcze sprawiedliwosc na tym forum x x Po pierwsze. Jeśli ktos pisze na orange to m. nie widzą jego IP. Po drugie. Nie pisuje na orange bo nie ma takiego zwyczaju a jeśli napisze coś po wylogowaniu się to wyraźnie zaznaczam, że to moje dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś powtarzam i co z tego? 48 nie wykonali? nie wykonali i to konczy temat zegnam x x Powtarzaj, powtarzaj. A wg peowca nie wykonano tego ponieważ nie zdążono... Zaznaczam, że to wg tego co wypowiadał się w TVN. Ja nic nie wiem na ten temat. Dlatego pytałem ile takich orzeczeń powstalo w czasach rządów PO a więc ilu orzeczeń PO nie wykonało z tych które przypadły w czasie jej rządów a więc z jej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie widać IP na orange? Coś chrzanisz chyba. A otulona głupia jest, wid******ażdym pomarańczowym nicku Ciebie. No ale czego wymagać od paniusi z Białegostoku, która uciekła z tego "śmiesznego kraiku", żeby myć kible? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chociaż tutaj na forum może być kimś... prawnikiem. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Naprawdę nie widać IP na orange? Coś chrzanisz chyba. x x Wg tego co napisała mi kiedyś modka z kafe, nie widac. Widac jedynie IP stałych nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na sprawę logicznie to pisanie przez mnie czegokolwiek na orange jest bez sensu. Bo niby po co? Co mam powiedzieć/napisac realizuję to pod swoim nickiem. Nie mam powodów sie obawiac czegokolwiek tym bardziej że pisze prawdę. Niewygodną dla pisiorstwa i reszty hołoty ale prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A otulona jak zwykle. Napisała parę głupot rodem z jej omamu a potem szybko uciekła. Na szczeście zdążyła zrobić z siebie idiotkę już drugi albo trzeci raz dzisiaj. Gratuluje wyniku !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
obecnie korzystam z tela i linku niemogę wkleić. Mogę wkleić dalszą część info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam o jaki link ciebie prosiłem: x "gaajowy dziś nie wiersz. To jest komedia x x Daj link do komedii nie będącej wierszem, napisanej w ten sposób jaki zaprezentowałeś." x x Wklej tutaj taką komedie lub przynajmniej jej tytuł i autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ci jeden nick zabrali.Piszesz obrzydliwy staruchu na orange,to czego nie możesz napisać pod nickiem stałym.Bo chcesz uchodzić za kulturalnego,a jednocześnie nie chcesz utracić kolejnego stałego pseudonimu. :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg tego co napisała mi kiedyś modka z kafe, nie widac. Widac jedynie IP stałych nicków. X Mnie się wydaje, że kiedyś mnie zablokowali po IP na orange, ale może mi się pomyliło, z banem na stały nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×