Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość gość
Shatyn tymczasowy dziś Wg mnie też sporą część postów orange to działaność otulonej, trochę iftar i sporo myrevina... X Otuloną łatwo poznać, po spacjach, generalnie ciężko pisze, tuman po prostu. Często też używa słowa staruch. W sumie nie wiem dlatego, niewiele starszy Jesteś od jej gacha przecież. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już ci jeden nick zabrali.Piszesz obrzydliwy staruchu na orange,to czego nie możesz napisać pod nickiem stałym.Bo chcesz uchodzić za kulturalnego,a jednocześnie nie chcesz utracić kolejnego stałego pseudonimu. cool.giflapka.gif )) X No ale przecież to nie może być Otulona, ona nigdy nie pisze na orange. Buahahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Już ci jeden nick zabrali.Piszesz obrzydliwy staruchu na orange,to czego nie możesz napisać pod nickiem stałym.Bo chcesz uchodzić za kulturalnego,a jednocześnie nie chcesz utracić kolejnego stałego pseudonimu. x x :D Tak jest w twoim omamie? Fascynujace....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otuloną łatwo poznać, po spacjach, generalnie ciężko pisze, tuman po prostu. Często też używa słowa staruch. W sumie nie wiem dlatego, niewiele starszy Jesteś od jej gacha przecież. x x Ano jest tłumok bez matury...:O Ale zaraz zaraz... Czy Ty to nie ja? Bo jak znam życie otulona jest o tym przekonana...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedouk to ten który twierdzi inaczej niż jest naprawdę. A więc to ty, bo ja nigdy nie sugeruję się tytułem i interesuje mnie merytoryczna strona artykułu. x tak tak oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie to to jest strasznie. Dziwię się też Iftarze szczerze mówiąc, wydawała mi się deko mądrzejsza. Ale po tych ostatnich występach, głupawych wklejkach, w zasadzie bez komentarza, jakaś taka podniecona niezdrowo, brrrr.... dziwna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy shatyn pisze na orange no nie skad :D za kazdym razem jak sie zegna mija 3-5 min i na orange pojawia sie stale ten sam tekst typu "ja nie zauwazylam zeby shatyn klamal ale zawsze mozesz wkleic i udowodnic zebysmy mogli sie posmiac wszyscy razem " buahahahh dzien w dzien ten sam schemat idiota powiela i mysli ze jest chytry debil niedouk j****y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
PO nie wykonała 48 orzeczeń TK. szukaj na WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawcia bujaj wory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Niedouk to ten który twierdzi inaczej niż jest naprawdę. A więc to ty, bo ja nigdy nie sugeruję się tytułem i interesuje mnie merytoryczna strona artykułu. x tak tak oczywiscie x x Tak, tak oczywiście. Można to sprawdzić czytajac moje posty. Oczywiście jak umiesz czytać i rozumiesz co czytasz, bo po twoim poście mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, ile jeszcze będziesz? Bo ja niebawem idę, żeby nie było, że znikniemy razem, będą debile znowu snuć wizje i omamy. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś czy shatyn pisze na orange no nie skad smiech.gif za kazdym razem jak sie zegna mija 3-5 min i na orange pojawia sie stale ten sam tekst typu "ja nie zauwazylam zeby shatyn klamal ale zawsze mozesz wkleic i udowodnic zebysmy mogli sie posmiac wszyscy razem " buahahahh dzien w dzien ten sam schemat idiota powiela i mysli ze jest chytry debil niedouk j****y x x No i zamiast doszukiwac się autora, po prostu odpowiedz na post i będzie po sprawie. Ale ty nie potrafisz odpowiedzieć na ten post bo normalnie kłamiesz a więc w zamian poszukujesz autora...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn, ile jeszcze będziesz? Bo ja niebawem idę, żeby nie było, że znikniemy razem, będą debile znowu snuć wizje i omamy. x x Niestety zaraz musze znikać bo ma sporo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontrowersyjny pomysł IPN, z którego kpią nawet prawicowi historycy. Na 15-lecie instytucji, jej gdański oddział organizuje galę boksu "wokół postaci Anny Walentynowicz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym tam dzisiaj ubecki emeryt nakłamał, żeby go można bylo rozjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn, ile jeszcze będziesz? Bo ja niebawem idę, żeby nie było, że znikniemy razem, będą debile znowu snuć wizje i omam x spokojnie zniknie i orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i otulona zepsuła topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Trybunał przyszedł z gotowym wyrokiem, atakował głównie prezydenta, chcąc stworzyć w opinii publicznej wrażenie, że on gdzieś narusza prawo” – powiedziała prof. Krystyna Pawłowicz, konstytucjonalista, na antenie Radia Maryja. „W mojej ocenie pan prezydent postąpił właściwie” – podkreślił minister Zbigniew Ziobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany jaka beka z niedouka ********** :D:D nie ma wiekszego idioty na tym forum no nie liczac tego przemka czy jzu oderwanych od rzeczywistosci innych debili ale smiec z nowej huty osobista wazelina PO po prostu wymiata :D:D:D:D czas na hicik dnia!! x Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. BUAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alebo Iftara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn, ile jeszcze będziesz? Bo ja niebawem idę, żeby nie było, że znikniemy razem, będą debile znowu snuć wizje i omam x spokojnie zniknie i orange smiech.gif X Jeszcze nie, jestem. Osiołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzeczamy się sprzeczamy a nikt nie zadał podstawowego pytania.Co na to Ryszard Petru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, bo już się nie da pisać tutaj. Zresztą nie ma z kim. :D Został chyba tylko pedau wawcia i jeszcze ktoś, kogo nie znam. :) To ja Was serdecznie... jak to było? Petrulę? :D :D :D Jeszcze ten mundrala myro dzisiaj się nie wymądrzał, pewnie zapetrula w arbajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojawil sie wielki przyjaciel szmaciarza ktorego nie bylo :D:D:D:D buahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×