Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość Myrevin
gość dziś Na PiS głosowało niecałe 37 procent, teraz się ludzie przebudzili. Mamy to, co mamy. I Twój kwik, Iftara, nic nie pomoże. Mniejszość wybrała za większość. } o I to jest kwintesencja głupoty... wróć, manipulacji.Jak wygrało PO to zagłosowało na nich 45% jak PiS to 37% mimo że jakby policzyć tak jak zwycięstwo PO to na PiS w ostatnich wyborach głosowało 51,09%. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, już rozumiem dlaczego głosowałaś na PiS. Dekalog dla debili. Żadnego programu. :-) :-) Btw. Jak można gotować bigos półtora tygodnia przed świętami i trzymać go w lodówie. Fuj, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin, a Ty te procenty na PiS, to wyliczyłeś na trzeźwo???? Buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie niecałe tylko dokładnie 37.58 co daje 5 711 687 głosow. A teraz protestuje parę tysięcy osób. Niech protestują. Mamy wolność i pluralizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm...przeczytałam coś takiego - Leszek Balcerowicz (Aaron Bucholtz) - znany żydowski ekonomista, typowy przedstawiciel ekonomiki judaizmu, polegającej na zabieraniu biednym, aby bogaci byli jeszcze bogatsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola Trajanovski Kaczyński ma rację. Marihuana nie jest z konopi (siewnych, czyli tych uprawnych) lecz z konopi indyjskich. Spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
– Widziałeś to na stadionie? Kibice ułożyli wielkie „96” dla upamiętnienia ofiar…. – Rany znowu to?!! No ileż można! Przecież tu wszystko jest źle i bez sensu. Po pierwsze, po co dalej roztrząsać ten temat? Stało się i koniec. Po drugie, jak można budować sobie kapitał na śmierci 96 osób? To obrzydliwe! Po trzecie, znowu ta niepotrzebna martyrologia. Ileż można świętować tylko smutne wydarzenia? To chyba taka nasza polska specjalność. Po czwarte, co ma wspólnego ten stadion z ofiarami? Przecież to wydarzyło się zupełnie w innym miejscu! Niech idą sobie na cmentarz, a nie pod pałacem prezydenckim stoją! Po piąte, nigdzie na świecie się takich idiotyzmów nie robi!!!!! I po szóste, no tak, KIBOLE. Ta grupa jest poniżej wszelkiego poziomu i zawsze musi z czymś wyjechać. Szkoda słów na tych idiotów! – … przerwałeś mi. Chciałem zapytać czy widziałeś ten wielki napis na dzisiejszym meczu Liverpoolu z Manchesterem City. Uczcili w ten sposób 96 ofiar tragedii na stadionie Hillsborough, która wydarzyła się 25 lat temu. Wszystkie mecze ligi angielskiej rozpoczynają się w ten weekend od symbolicznej minuty ciszy. Wszystkie media i wszyscy komentatorzy na świecie są zachwyceni tym pięknym gestem kibiców z Anfield oraz całej angielskiej społeczności futbolowej. – No dobra, ale tak właściwie to po co mi to pokazałeś? – Chciałem poznać Twoje zdanie. No i już je poznałem. Przyznam, że jestem trochę zasko…. – Zaraz zaraz. Jak to poznałeś moje zdanie? Kiedy niby? – No przecież powiedziałeś, że po pierwsze to nie warto tego roztrząsać, bo to już się stało. – Ale nie wiedziałem, że to okrągła rocznica! – Po drugie, stwierdziłeś że nie wolno budować kapitału na śmierci. – Ale oni na pewno nie mieli złych zamiarów, na pewno nie chcieli zwiększać w ten sposób sławy klubu, bo co z tego, że dzięki temu wydarzeniu o tym meczu będzie dziesięć razy głośniej niż zazwyczaj? Widocznie sprawa jest na tyle istotna! – Mówiłeś jeszcze, że to zbędna martyrologia i to tylko nasza polska specjalność. – No właśnie! Przecież wyraźnie powiedziałem, że chodzi mi o „polską niepotrzebną martyrologię„. A tutaj nie była zbyteczna, bo to martyrologia angielska. Poza tym, nie użyłbym też takiego słowa, powiedziałbym raczej, że to są „obchody rocznicy smutnego wydarzenia i złożenie hołdu ofiarom”. – No ale mówiłeś jeszcze, że stadion nic z tymi ofiarami nie miał wspólnego… – Jak to nie miał? To się wydarzyło na innym stadionie, to po pierwsze! A po drugie, ci ludzie byli kibicami Liverpoolu, tak? No to jakie jest lepsze i bardziej godne miejsce na ich uczczenie niż Anfield Road? Nie ma! – Po piąte, ekhm, mówiłeś że nigdzie na świecie się takich idiotyzmów nie robi… – Znowu nie słuchasz uważnie. Wyraźnie zaznaczyłem, że chodziło o „idiotyzmy”. Dobrze wiesz jakie idiotyzmy, to tutaj na pewno idiotyczne nie było. – Na koniec wykrzyknąłeś mi do słuchawki, że to przecież byli kibole! – Ale jacy kibole? To była Anglia. Tam nie ma kiboli, tam są kibice!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
gość dziś Myrevin, a Ty te procenty na PiS, to wyliczyłeś na trzeźwo???? Buahaha. O Nawet jak byłbym wtedy pijany, świadczy to tylko o tym ze ty na trzeźwo jesteś głupszy. Tego nie trzeba liczyć, to są powszechnie dostępne dane, np na stronie PKW, idioto. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnich wyborach na PiS głosowało 51,09? Myrevin, ile Ty łykasz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... i wydalony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholik, podobnie jak Myr. Lepszy sort. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
wyględa na to,że warto udaćsię na te demonstracje KODu ,aby pocykać zdjecia np. rysynków dzieci , jak strzelają do kaczek podpisując -wolna polska, bez kaczora nagrać mośków-holland , maternę itp. nagrać nowe żydowskie kolendy typu ...kod się rodzi , moc tr***leje , plan prezesa obnażny tych ludzi należy fotografować i uwidaczniać i wyjaśniać na przykładach na czym polega tzw. mośkowe judzenie -takie materiały powinny pojawić się w szkołach na lekcjach o tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×