Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieposiadampseudonimu

Jak sobie poradzić z tym uczuciem?

Polecane posty

Gość nieposiadampseudonimu

Cześć dziewczyny i kobitki... Mam problem, mianowicie.. Pod koniec stycznia 2015r. rozstałam się z chłopakiem, bardzo przeżyłam to rozstanie gdyż to był pierwszy chłopak którego pokochałam całym swoim sercem.. Przez pół roku się zbierałam, przez ten czas przewinął się jeden związek oraz kilku chłopców z którymi próbowałam nawiązać jakąś bliższą relację, ale nie potrafiłam. Tak więc: myślałam, że się pozbierałam, ale chyba jeszcze nie... Myślę o nim, mimo że nie chcę, przyglądając się chłopcom bądź mężczyznom widzę choć cząstkę JEGO w nich... Tęsknię za Nim tak bardzo, że już nie daję rady... Rzucam się w swoje hobby, byleby nie myśleć o nim... Ale nie pomaga.. Miałyście taki lub podobny przypadek? :( :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przez pół roku się zbierałam, przez ten czas przewinął się jeden związek oraz kilku chłopców z którymi próbowałam nawiązać jakąś bliższą relację," Też tak miałam kiedyś przez pół roku. Ale potem mnie z tego domu publicznego zwolnili. W świadectwie pracy napisali: z powodu nadmiernego zużycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdzie ci to, tylko czas... u mnie to trwalo prawie 2 lata, tyle sie leczylam z pierwszej milosci. A teraz po 8 latach juz nic nie czuje, tylko mi szkoda zmarnowanego czasu na placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona wcale nie płacze, tylko puszcza się jak chiński latawiec w narodowe święto Kurwistanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bywa gdy się naprawdę kochało i uważało kogoś za ważnego w zyciu....musisz to przejść i nie dawać się. Mimo wszystko nie zniechęcaj się do nowych związków. w końcu kogoś poznasz odpowiedniego. Czasem potrzeba na to czasu. Jednak nie szukaj w nowych byłego. Każdy jest inny, co nie oznacza że mniej wartościowy. Twój eks jaki by nie był wspaniały ma jedną wadę bo zostawił Ciebie. Pamietaj że musisz sama siebie kochać i nie czuć sie gorsza dlatego że komuś nie odpowiadałaś. Tak po prostu bywa. Ne każdy do każdego pasuje. Głowa do gory! I cycki do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×