Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bezsenność, jak wyleczyć

Polecane posty

Gość gość
ja bezsennosc trwa dłuzej niz pol roku to warto udac sie do lekarza. moze najpierw lekarz internista. a jak to nie pomoze to psychiatra. Tu http://www.psychiatra-katowice.com/ na pewno znajdziesz pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bezsennosc trwa dłuzej niz pol roku to warto udac sie do lekarza. moze najpierw lekarz internista. a jak to nie pomoze to psychiatra. Tu http://www.psychiatra-katowice.com/ na pewno znajdziesz pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, autorka. Jestem po wizycie u psychiatry i kompletna porażka. Dostałam lek, którego boje się zażywać, ze stresu jeszcze gorzej śpię, a tabletki leżą. Chodzi o Doxepin, poczytałam, że mogę zostać grubym zombi. Co tu robić, nie wiem czy się odważę na te ryzykowne tabletki. Ktoś zażywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam przez chyba wszystkie etapy bezsenność ale nigdy nie zażywałam tego leku i uważam po zapoznaniu się z ulotką że są leki lepsze tzw.nowej generacji a ten lek co tobie zapisała lekarz do niej się nie zalicza niestety chyba powinnaś udać się do innego lekarza i powiedziec mu o swoich obawach co do tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że byłam u psychiatry, który ma bardzo dobre opinie i musiałabym teraz iść do takiego gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia778899
Hej. Ja biorę na sen lek o nawie " onirex" - zamiennik leku " nasen" działaja identycznie. Na poczatku bralam jak juz lezalam w łóżku bo dzialal po 5 minutach- przesypiam cala noc. Rano jestem super wypoczeta. Lek nie zamula ani nic podobnego. Warto sprobowac bo naprawde jakosc zycia za dnia bardzo sie zmienila. Jak ktos chce cos dodatkowo to chetnie odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten lek jest na receptę i czy uzaleznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest to samo co zolpic i może uzależnić niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja z moją bezsennością walczyłam stosując suplement diety forsen forte ( ten z dodatkiem melatoniny w swoim składzie). Musze przyznać, że z początku nie byłam do końca przekonana do takiej suplementacji i dużych efektów, ale po paru przespanych nocach zmieniłam kompletnie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaa P
U mnie bezsenność, jak się okazało po badaniach, wynikała z niedooru magnezu. Kupiłam sobie chela-mag b6 i zaczęłam brać regularnie. Po 3 tygodniach zdecydowana poprawa. Dużo łatwiej zasypiam i nie budzę się już w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mamy problem z bezsennością to najbezpieczniej wybrać się do lekarza i zdiagnozować przyczynę ;). Ja co prawda nie mam aż tak częstych problemów z zasypianiem, ale czasem się zdarzają. Ale zauważyłam, że odkąd stosuję Doppelherz aktiv Na sen forte, to jest o wiele lepiej. To suplement będący kompozycją 4 składników, ułatwiających zasypianie i wspomagających zdrowy, regenerujący sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewlekłą bezsenność najlepiej jest skonsultować z lekarzem. Czasami mogą pomóc drobne rytuały: stworzenie atmosfery wyciszenia i relaksu, przewietrzenie sypialni, odłożenie telefonu, komputera, wyłączenie telewizora. Ważny jest również materac na którym śpimy, jeśli jest źle dobrany, może przyczyniać się do problemów ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina R
U mnie bezsenność pojawiła się w wyniku bardzo stresujących sytuacji, które miały miejsce w moim życiu około pół roku temu. Po kilku tygodniach nieprzespanych nocy zaczęłam szukać pomocy i trafiłam na Forsen Forte. Dzięki zawartości ekstraktów roślinnych jestem mniej poddenerwowana, co więcej nie jestem już poddatna tak na stres a problemy z zasypianiem całkowicie zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata F
Witam wszystkie Panie, mamy, które przez ciągłe zamartwianie maluchami nie mogły spokojnie spać. Odkąd stosuję Forsen Forte z Melatoniną, zauważyłam znaczącą poprawę jakości snu. Magnez i witamina B6 zawarta w Forsenie, zmniejszają uczucie zmęczenia w ciągu dnia. Zdecydowanie warto sięgnąć po Forsen. Zakupiłam go na stonce: www.pbc24.pl. Polecam - najlepszy na bezsenność :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina K
Znalazłam dla siebie idealny produkt. Jest nim Forsen Forte z Melatoniną. Żadne zmiany stref czasowych, częste zmiany miejsca zamieszkania i spowodowane tym problemy z zasypianiem nie są mi już straszne. Jedna tabletka i mogę cieszyć się spokojnym snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×